Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Kup nowe mieszkanie w Ospedaletti

Новое жилье в Оспедалетти, новостройки

Nowe budynki w Ospedaletti cieszą się dużą popularnością. Ospedaletti to włoska gmina położona w regionie Ligurii, w prowincji Imperia. Zajmuje obszar zaledwie 5 kilometrów kwadratowych, a na jego terenie mieszka na stałe około 4 tys. osób. W sezonie turystycznym tutejsze miejsca stają się szczególnie ruchliwe, ponieważ liczba turystów jest bardzo trudna do policzenia. Jedne zastępują inne, a na ulicy słychać najróżniejsze języki świata, które z własnym akcentem próbują powiedzieć kilka słów po włosku.

Co ciekawe, miejsca te zasłynęły już w XIX wieku, po tym, jak lekarz carski zalecił odwiedzenie tego kurortu Marii Aleksandrownej, żony Aleksandra II, w celu polepszenia stanu zdrowia. Postąpiła zgodnie z zaleceniami i bardzo szybko poszła na naprawę, a wkrótce cała szlachta dowiedziała się o leczniczych właściwościach tych miejsc, więc każdy, kto mógł sobie pozwolić na takie wakacje, przyjechał tutaj. {SKALECZENIE}

Miasto Ospedaletti otrzymało swoją nazwę, ponieważ znajduje się tu kościół św. Jana Chrzciciela, w którym znajduje się schronienie dla wędrowców i pielgrzymów. Wszyscy wiedzieli, że mogą tu zjeść i spędzić noc, więc podróżnicy próbowali przejść obok tego miasta. A jego nazwa jest tłumaczona jako „schronienie lub kwatera”.

Nie sposób nie wspomnieć o lokalnym klimacie, jest tu łagodnie i umiarkowanie sucho, więc przy temperaturze 30 stopni latem wszyscy są tu bardzo komfortowo. A zimą termometr ledwo spada do +5 stopni, a potem dopiero w styczniu. Przyroda tutaj obfituje w jasne kolory, nigdy nie zapomnisz soczyście zielonych trawników, palm i drzew eukaliptusowych na tle błękitnego morza.

Naszych rodaków przyciąga tu również niesamowita czystość, którą zapewniają nie lokalne zakłady użyteczności publicznej, ale sami mieszkańcy, którzy wyrośli w tej kulturze.

A więc o mieszkalnictwie. Turystyka to turystyka, ale niektórzy z naszych rodaków naprawdę aktywnie kupują nieruchomości we Włoszech. A niektórzy mają dylemat – kupić nowe mieszkanie w Ligurii, czy pogodzić się z mieszkaniami drugorzędnymi?

Tak więc nowy budynek w Ospedaletti może być nieco droższy niż budownictwo drugorzędne, ponieważ został zbudowany przy użyciu nowoczesnych materiałów, nie został jeszcze dotknięty przez czas, więc przetrwa kilkadziesiąt lat bez większych napraw. Jednocześnie będziesz wiedział na pewno, że „były” właściciel nie przyjdzie niespodziewanie do twojego domu i nie zażąda zwrotu swojego mieszkania, ponieważ zgodnie z prawem jest całkowicie czyste. Dlatego sprzedaż nowych domów we Włoszech jest bardziej aktywna.

Muszę jednak powiedzieć, że dokładnie sprawdzamy wszystkie nieruchomości w Ospedaletti pod kątem wysokości długów i właścicieli, dlatego bez względu na to, jakie mieszkanie wybierzesz, każda nieruchomość, którą kupisz w Ligurii, będzie doskonałym rozwiązaniem.

 Nie znaleziono właściwości o określonych parametrach

Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика