Nieruchomości komercyjne w Perinaldo

€ 1.980.000
400 m 2
Automatyczny 4
    Zapisać
wersja do druku

Aby pokazać na mapie

Opis:

Kompleks agroturystyczny w Perinaldo

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Perinaldo, prowincja Imperia, region Liguria. Kompleks agroturystyczny położony jest w górach, zaledwie 10 minut od morza i miasta Sanremo i pół godziny od Monte Carlo.

Jeden z budynków na terenie kompleksu zajmuje restauracja z tarasami i pięknymi widokami na okoliczne krajobrazy. Drugi budynek jest parterowy, podzielony na cztery pokoje z łazienkami. Trzeci budynek to oryginalna trzypiętrowa willa z dwoma osobnymi wejściami. Kolejny budynek służy jako magazyn. Domy posiadają ogrzewanie, wszystkie pokoje są w dobrym stanie i umeblowane.

W sumie na terenie znajduje się siedem budynków, w trzech z nich (kamienne wiejskie domy) konieczne jest przeprowadzenie prac remontowych.

Na terenie obiektu znajduje się rozległy ogród tarasowy z winnicami i drzewami oliwnymi, a także teren leśny ze strumieniem i małym sezonowym basenem ze źródlaną wodą.

Obecnie wygasła licencja na agroturystykę, kompleks można sprzedawać osobom fizycznym.

Jeśli chcesz, możesz zorganizować park do gry w pinball lub park rozrywki na terenie kompleksu. Istnieje możliwość zbudowania dużego basenu i lądowiska dla helikopterów.

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Elegancka willa w Sanremo 600 m2
€ 1.900.000

Elegancka willa w Sanremo 600 m2

Sprzedaż: Działka #5201

Willa z widokiem na morze na sprzedaż w Sanremo Niedaleko morza w Sanremo na sprzedaż jest willa o powierzchni 600 m2 z widokiem na morze. Ogród ok 2000 m2 z możliwością wykonania basenu. Willa znajduje się na trzech kondygnacjach...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика