Auć!
Ten obiekt już jest Sprzedany.
Opuściliśmy stronę w witrynie, aby nie tworzyć „niedziałających linków” w Internecie.
Jednak na naszej stronie jest wiele innych podobnych ogłoszeń, patrz poniżej.

Ekskluzywna willa nad morzem w Sanremo

€ 12.500.000
1300 m 2
Pokoje 25
Łazienki 12
Automatyczny 8
    Zapisać

Opis:

Ekskluzywna willa nad morzem w Sanremo

Prezentujemy elitarną willę z prywatną plażą we Włoszech, miasto Sanremo, prowincja Imperia, Liguria z panoramicznym widokiem na góry i morze, kilka kroków od centrum miasta. Całkowita powierzchnia to około 850 m/kw. Willa znajduje się na czterech kondygnacjach z windą. Cztery piętra są połączone solidnymi schodami wykonanymi z marmuru. Piękny park o powierzchni 7000 m/kw. Na terenie znajduje się pensjonat o powierzchni 200 m/kw, w którym możesz umieścić swoich przyjaciół i bliskich, a także pokój o powierzchni 310 m2, który można przekształcić w willę dla swoich gości, siłownię z krytym basenem, saunę , łaźnia parowa i tak dalej. Willa posiada 25 pokoi i 12 łazienek.

Parter: oddzielne mieszkanie z salonem z kominkiem, tarasem i bezpośrednim wyjściem na ogród, 2 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia; pranie
II piętro: wejście frontowe i korytarz, salon z kominkiem i wyjściem na taras z widokiem na morze, kuchnia, sypialnia główna z kominkiem i łazienką, pokój, łazienka
Obecnie trwa remont trzeciego i czwartego piętra.

Łączna powierzchnia działki to 7000 m/kw., ogród ok. 6000 m/kw. Z ogrodem kwiatowym i drzewami owocowymi, automatycznym systemem nawadniania. Zainstalowane autonomiczne ogrzewanie z kotłem gazowym (gaz metanowy). Zainstalowany system alarmowy z alarmem przeciwpożarowym, systemem nadzoru wideo, czujnikami ruchu i czujnikami na całym obwodzie. Obiekt jest strzeżony przez policję. Szczelina powietrzna - oddzielająca ściany wewnętrzne od zewnętrznych, wideodomofon, systemy klimatyzacji i wentylacji. Okna zewnętrzne wykonane są z PVC z podwójnymi szybami, rolety elektryczne, żaluzje, moskitiery i markizy przeciwsłoneczne, a drzwi wewnętrzne z drewna i szkła. Nieruchomość sprzedawana jest częściowo umeblowana. Garaż na 3 samochody o wymiarach 12x9 mz bramami automatycznymi. W pobliżu ścieżka rowerowa, apteka, restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, szkoła, basen publiczny i supermarket.
Możliwość wybudowania prywatnego kortu do tenisa ziemnego. Możliwość wykonania prywatnego odkrytego basenu z wodą morską 25x10 m, a także strefy relaksu, łaźni tureckiej, miejsca na grilla i sauny.

Budynek jest w doskonałym stanie i nie wymaga remontu, w 2005 roku dokonano kosmetycznych napraw z nowoczesnych i wysokiej jakości materiałów. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i gotowa do transakcji. Cena 12.500.000 €, możliwość targowania się dla obu stron po oględzinach.

E

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика