Willa w Bordighera z basenem i dużą działką?

€ 1.300.000
275 m 2
Pokoje 7
Łazienki 3
Automatyczny 5
    Zapisać

Aby pokazać na mapie

Opis:

Znakomita willa w najlepszej dzielnicy Bordighera

Proponuję zostać właścicielem eleganckiej, niedokończonej willi w Bordighera we Włoszech z panoramicznym widokiem na morze i góry. Publiczna i bezpłatna, żwirowa plaża nad morzem znajduje się zaledwie 800 m. Łączna powierzchnia to około 275 m/kw. Willa znajduje się na dwóch poziomach i. Dwie kondygnacje są połączone solidnymi schodami wykonanymi z marmuru. W sumie willa posiada 7 pokoi i 3 łazienki.

Całkowita powierzchnia działki to 4000 m/kw, ogród ok 3000 m/kw z ogródkiem kwiatowym, warzywnikiem i drzewami owocowymi, automatyczny system nawadniania. Zainstalowane autonomiczne ogrzewanie z kotłem gazowym (metan) i pelletami. Dodatkowo dostępne są również panele słoneczne o mocy 9 kW. Zainstalowany jest system alarmowy z czujnikami ruchu, alarmem przeciwpożarowym, czujnikami obwodowymi i systemem monitoringu wideo. Obiekt jest strzeżony przez policję. Szczelina powietrzna - oddzielająca ściany wewnętrzne od zewnętrznych, system wentylacji, wideodomofon i system klimatyzacji. Okna zewnętrzne wykonane są z PVC z podwójnymi szybami, rolety elektryczne, żaluzje, moskitiery i markizy przeciwsłoneczne, a drzwi wewnętrzne z drewna i szkła. Garaż na 3 samochody z bramami automatycznymi.

Możliwość wykonania prywatnego odkrytego basenu, a także miejsca na grilla i strefy relaksu. Willa została wybudowana w 2017 roku, budynek jest nowy i nie wymaga remontu. Średnio koszty ogrzewania wahają się w granicach 1000 € rocznie. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i gotowa do transakcji. 1.300.000 € koszt, po negocjacji oględzin.

B

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика