Willa nad morzem z prywatną plażą we Włoszech, Ventimiglia

€ 5.000.000
500 m 2
Pokoje 8
Łazienki 4
Automatyczny 15
    Zapisać
wersja do druku

Opis:

Willa w pobliżu Monako z prywatną plażą?

Willa na Lazurowym Wybrzeżu Włoch z parkiem iglastym i widokiem na Monako. Rzadka nieruchomość nad morzem z prywatną plażą o powierzchni 500 m2 i działką o powierzchni 1,5 ha.

Willa otoczona jest dużym, pięknym, zadbanym parkiem o powierzchni 15 tysięcy metrów kwadratowych. z drzewami ozdobnymi i owocowymi, alejki wyłożone naturalnym kamieniem. Piękne miejsca do siedzenia i widoki na morze. Duże tarasy z miejscami do siedzenia i grilla, parking na kilka samochodów.

Składa się z przestronnego holu z panoramicznymi oknami, dużej kuchni, zadaszonej werandy. Niższe piętro to piwnice na wino, pomieszczenia gospodarcze. Piętro to przestronny taras o powierzchni 200 m2 z panoramicznym widokiem na morze, 5 sypialni. Indywidualne ogrzewanie, nadzór wideo. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni i wykonania basenu z kortem tenisowym.

E

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Luksusowe nieruchomości Sanremo, Włochy
€ 4.950.000

Luksusowe nieruchomości Sanremo, Włochy

Sprzedaż: Działka #2951

Prestiżowa piękna willa w Sanremo z panoramicznym widokiem na morze Oferujemy do sprzedaży elegancką i prestiżową willę w prowincji Imperia, miasto Sanremo, Liguria, około 1400 metrów od centrum miasta. Publiczna i bezpłatna,...

Luksusowy dom nad morzem w Imperii
€ 5.000.000

Luksusowy dom nad morzem w Imperii

Sprzedaż: Działka #2532

Czteropiętrowy dom nad morzem w Imperium Kup dom nad morzem w spokojnej okolicy miasta Imperia na wybrzeżu Ligurii. Luksusowy dom o powierzchni 1000 m2 m, składa się z czterech kondygnacji, połączonych marmurowymi schodami...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика