Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Wynajmij 3-piętrowy penthouse w Monako

€ 60.000
500 m 2
Pokoje 6
Łazienki 6
    Zapisać
wersja do druku

Opis:

Luksusowy penthouse w sercu Monako

Do wynajęcia 3-kondygnacyjny penthouse w ścisłym centrum Monako o łącznej powierzchni 920 mkw. metrów, z czego powierzchnia mieszkalna to 500 m2. metrów, powierzchnia tarasu - 420 mkw. metrów.

Zapierający dech w piersiach panoramiczny widok 360 stopni na morze i serce Monako. Minuta spacerkiem - słynny hotel Metropol, 2 minuty - do legendarnego Kasyna Monte Carlo.

Penthouse zajmuje 15, 16 i 17 piętro elitarnego budynku, bez sąsiadów.

Wykończenie wnętrz z najwyższej jakości materiałów: podłogi z drewna i marmuru, nienaganna instalacja wodno-kanalizacyjna, trwałe drzwi i okna. Ogólna kolorystyka jest bardzo lakoniczna - białe ściany i sufity, jasny marmur i drewno, każdy pokój ma swoją własną wariację kolorystyczną.

Pojemne szafy wnękowe na całym obwodzie korytarzy i w pokojach zgrabnie ukryją wszystko przed wzrokiem ciekawskich. Duże okna i szklane drzwi w połączeniu z odpowiednim oświetleniem dodatkowo wizualnie powiększają przestrzeń.

Najciekawszy układ łączy odosobnione, wyizolowane pomieszczenia, natomiast wspólny hol z kolumnami i drugim światłem organicznie łączy całe wnętrze.

I piętro: 4 sypialnie, 4 łazienki, kuchnia i jadalnia. Każdy pokój posiada wyjście na taras.

II piętro: 2 sypialnie, każda z łazienką; również wyjście na taras z każdej sypialni.

III piętro: ogromny taras na świeżym powietrzu z małym basenem z jacuzzi. Tutaj masz okazję wyposażyć strefę rekreacyjną według własnego gustu, z której możesz cieszyć się boskim widokiem na morze, Lazurowe Wybrzeże, Monte Carlo zarówno w ciągu dnia z jego romantycznymi krajobrazami, jak i w nocy - kiedy życie jest pełne życia jest w pełnym rozkwicie, tysiące świateł rozświetla niebo Monako, szum muzyki z kawiarni i restauracji przerywany jest szumem fal.

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Penthouse w Monako blisko morza i Monte Carlo
Звоните!

Penthouse w Monako blisko morza i Monte Carlo

Sprzedaż: Działka #3003

Luksusowy penthouse w prestiżowej dzielnicy Monako Wspaniała opcja na nieruchomość blisko morza w Monako - prawie na pierwszej linii morza, słoneczny 2-piętrowy luksusowy penthouse o powierzchni około 400 m2. metrów. Penthouse...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика