Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Auć!
Ten obiekt już jest Sprzedany.
Opuściliśmy stronę w witrynie, aby nie tworzyć „niedziałających linków” w Internecie.
Jednak na naszej stronie jest wiele innych podobnych ogłoszeń, patrz poniżej.

Willa z basenem na Sardynii w Porto Cervo

€ 3.500.000
300 m 2
Pokoje 5
Łazienki 5
Automatyczny 4
    Zapisać
wersja do druku

Opis:

Nowa willa z basenem, widokiem na morze i ogrodem na Sardynii?

Na Sardynii w kurorcie Porto Cervo jest na sprzedaż nowa luksusowa willa nad morzem z basenem i wspaniałym ogrodem.

Powierzchnia działki, na której oprócz budynku mieszkalnego znajduje się kilka innych funkcjonalnych budynków, to 15 000 mkw. metrów. Sam budynek mieszkalny jest parterowy i ma łączną powierzchnię około 300 mkw. metrów. Jest duży salon-kuchnia, 5 sypialni, 5 łazienek. Dom posiada klimatyzatory i kominek. Remont całkowicie nowy, wszystko przemyślane i technicznie wyposażone, bardzo oszczędny system zużycia energii (klasa A), okna z podwójnymi szybami. Materiały konstrukcyjne i wykończeniowe dobierane są wyłącznie w sposób przyjazny dla środowiska - drewno, marmur, kamień.

Na terenie ogromnego prywatnego ogrodu znajduje się basen ze strefą relaksu, letnia kuchnia z grillem, patio. Zadaszony parking o powierzchni 40 m2 metrów, pralnia, budynek techniczny, duża spiżarnia do przechowywania żywności, tutaj jest garderoba i łazienka. Wszystko to jest bardzo przemyślane rozłożone na terenie, konstrukcje są połączone marmurowymi i kamiennymi ścieżkami, wieczorem są oświetlone przez system oświetlenia ogrodowego. Projekt krajobrazu jest prosty i lakoniczny, absolutnie w naturalnym stylu, nie przeładowany, ale tworzy komfort i harmonię.

Autentyczny styl wnętrza tej willi płynnie łączy się z otaczającą śródziemnomorską przyrodą Sardynii. Dom wydaje się wtapiać w otoczenie, pozostawiając wrażenie lekkości i pierwotności.

A

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика