Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Kup apartamenty w Monako nad morzem, obszar Moneghetti

€ 11.700.000
240 m 2
Pokoje 6
Łazienki 4
    Zapisać
wersja do druku

Aby pokazać na mapie

Opis:

Luksusowe apartamenty w Księstwie Monako |

Prezentujemy Państwu luksusowy apartament w Księstwie Monako o łącznej powierzchni 300 mkw. Apartamenty są częścią prestiżowej rezydencji Beverly Palace, która znajduje się w stosunkowo cichej dzielnicy mieszkalnej Moneghetti.
Powierzchnia mieszkalna 240mkw. metrów obejmuje 4 sypialnie, salon, jadalnię, kuchnię, 4 łazienki. Każdy pokój ma dostęp do tarasów o łącznej powierzchni 60 m2. metrów.
Jedna z najlepszych rezydencji w Monako, Beverly Palace zapewnia warunki do podwyższenia komfortu życia: usługi concierge, windę, system klimatyzacji, parking podziemny oraz pomieszczenie gospodarcze (piwnica).
Beverly Palace to bardzo popularne i pożądane miejsce na pobyt w Monako. Rezydencja znajduje się w centrum dzielnicy Moneghetti obok Port Hercule. W pobliżu znajdują się wszystkie najważniejsze obiekty infrastrukturalne – sklepy, szkoły, szpital Princess Grace (Le Centre Hospitalier Princesse Grace), a także wyjątkowy Ogród Egzotyczny Monako (le Jardin Exotique), Park Rozrywki i oczywiście kasyna, kawiarnie, bary i restauracje...
Lokalizacja rezydencji tworzy przyjemny atut - oferuje wspaniałe widoki na port Herkulesa i Monaco-Ville, stąd blisko do centrum Monte Carlo z tętniącym życiem towarzyskim.

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Apartament w sercu Monako
€ 11.500.000

Apartament w sercu Monako

Sprzedaż: Działka #4034

Apartament z widokiem na morze w Monte Carlo Mieszkania o powierzchni 164 m2 m znajdują się w prestiżowej rezydencji Le Mirabeau w samym sercu Monako. Składa się z: 2 sypialni, salonu, otwartej kuchni. Taras 24 m2 metrów...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика