Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Nowa willa z plażą na Sardynii, miasto Porto Cervo

€ 8.000.000
350 m 2
Pokoje 6
Łazienki 4
    Zapisać
wersja do druku

Aby pokazać na mapie

Opis:

Nowa willa z prywatną plażą w Porto Cervo

Ekskluzywna opcja nieruchomości na Sardynii w Porto Cervo - zupełnie nowa, duża willa z basenem i ogrodem na prywatnym terenie z plażą.

Trzypiętrowa willa o łącznej powierzchni 350m2. metrów położonych na samym brzegu Morza Śródziemnego, z dala od dróg i hałaśliwych ulic.

Dolna kondygnacja jest podpiwniczona i składa się z sypialni i łazienek. Oryginalne rozwiązanie okien jest tutaj - okna wychodzą na basen pod wodą.

Na parterze znajduje się salon z kuchnią, pomieszczenie gospodarcze oraz osobna sypialnia z łazienką i bezpośrednim wyjściem na basen - bardzo ciekawe kreatywne rozwiązanie.

II piętro - część sypialna: sypialnie z łazienkami, z pokoi są wyjścia na taras. Panoramiczne okna, otwiera się stąd zapierający dech w piersiach widok na bezkresne morze.

Dom jest nowy, oddany do użytku latem 2017 roku. Materiały budowlane i wykończeniowe - klasa luksusowa, przyjazne dla środowiska i atrakcyjne - kamień, drewno, jasne kolory ścian i sufitów, ogromne okna. Willa wyposażona jest w zautomatyzowany system „Inteligentnego Domu”, w tym system klimatyzacji i system alarmowy.

Terytorium willi to 2000 m2. metrów obejmuje parking na 5 samochodów, piękny zadbany ogród, teren rekreacyjny z basenem o ciekawej konfiguracji. Taras przed domem i basenem jest bardzo przestronny, można wyposażyć letnią kuchnię. Jest wspaniały widok na morze i nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się szumem fal Morza Śródziemnego, które jest dosłownie kilka kroków od Ciebie.

F

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика