Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Piękny penthouse nad morzem w Monte Carlo, Monako

€ 7.700.000
110 m 2
Pokoje 3
Łazienki 2
Automatyczny 1
    Zapisać
wersja do druku

Opis:

Dwupiętrowy penthouse blisko plaży w Monte Carlo ze wspaniałym widokiem na miasto i morze

Piękny penthouse na sprzedaż nad morzem w pobliżu centrum Monte Carlo. Mieszczą się one na 6. i 7. piętrze rezydencji Azur Eden w dzielnicy La Rousse - Saint Roman.

Penthouse o łącznej powierzchni 220 m2 metrów gruntownie odnowiony, z bardzo ciekawą stylową dekoracją pomieszczeń. Zapewniony parking i piwnica. Duplex składa się z salonu z kuchnią (w pełni wyposażoną), 2 sypialni i 2 łazienek, garderoby oraz 2 balkonów z widokiem na morze. Ta dzielnica mieszkalna ma 110 mkw. metrów. Ta sama powierzchnia i strefa rekreacyjna - taras na dachu budynku (7 piętro). Jest pergola - zadaszona część tarasu, letnia kuchnia. Istnieje możliwość zainstalowania dużej wanny z hydromasażem (niezbędna komunikacja jest podłączona). Ze szczytu Azur Eden otwiera się wspaniały widok na Lazurowe Wybrzeże i miasto Monte Carlo.

Rezydencja ma korzystną lokalizację, 80 metrów od morza i plaży Larvotto. 10 metrów od hotelu znajduje się winda publiczna bezpośrednio na plażę. Okolica jest bardzo piękna, tutaj będziesz zadowolony z kawiarni i restauracji, kasyn, sklepów i supermarketów, a także wielu zabytków historycznych i kulturalnych Monte Carlo.

F

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Penthouse z basenem nad morzem w Monako, okolica Fontvieille
€ 7.600.000

Penthouse z basenem nad morzem w Monako, okolica Fontvieille

Sprzedaż: Działka #3090

Dwupiętrowy penthouse z basenem nad morzem w Monako | okolica Fontvieille Zwracamy uwagę na piękny dwupiętrowy penthouse z basenem nad morzem w Monako. Penthouse zajmuje 2 najwyższe piętra luksusowej rezydencji Rosa Maris...

Apartament w centrum Monte Carlo
€ 7.900.000

Apartament w centrum Monte Carlo

Sprzedaż: Działka #3089

Mieszkanie w starej willi w centrum Monte Carlo W Monte Carlo, w centrum miasta, do sprzedaży jest 5-pokojowe mieszkanie w starym pałacu Villa Sim. Osobliwością mieszkań w tej zabytkowej kamienicy są wysokie sufity (3,2m)...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика