Nowa willa w Laveno-Mombello, Lombardia

€ 7.900.000
1000 m 2
Pokoje 6
Łazienki 7
Automatyczny 10
    Zapisać

Opis:

Nowa willa nad jeziorem Maggiore w Laveno-Mombello

Urocze Jezioro Maggiore, region Lambardia Laveno-Mombello Nowa willa na sprzedaż z basenem. Wszędzie okna do podłogi, dzięki czemu wszędzie jest słonecznie i dużo miejsca.
2 ha ziemi, willa ok 1000 m2.

Prestiżowa nieruchomość składająca się z nowej i nowoczesnej willi o wysokim standardzie z basenem (140 m2), parku i pensjonatu.
W willi znajduje się hol wejściowy, duży salon, jadalnia, garderoba, łazienka dla gości, duża kuchnia i pomieszczenie gospodarcze.

Na piętrze, na które można również wjechać malowniczą przeszkloną windą z panoramicznym widokiem na całą nieruchomość, znajduje się główna sypialnia z łazienką i dużą garderobą oraz dwie dodatkowe sypialnie z łazienkami.

Na trzecim piętrze, na które można dostać się również windą, znajduje się duży niezależny pokój z łazienką.

Na kondygnacji piwnicy znajduje się SPA, duża sala bilardowa, siłownia, piwnica z winami wyposażona do przechowywania prestiżowych win, pracownia i pomieszczenia techniczne, pralnia i łazienki.

W willi znajduje się również druga całkowicie niezależna część dla gości lub personelu, składająca się z przedpokoju, salonu oraz sypialni z łazienką. Pensjonat (290 m.kw.) zbudowany jest na dwóch poziomach i składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, dużego salonu i kuchni.

Wszystkie nieruchomości są w absolutnie doskonałym stanie i wyposażone w najwyższy poziom technologii. Architektura, udogodnienia, wysokiej jakości wykończenia, stan i lokalizacja sprawiają, że ta willa jest najatrakcyjniejszą nieruchomością na rynku nieruchomości.

A

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика