Trzypokojowe mieszkanie w Czarnogórze, mieście Bar z widokiem na morze

€ 144.000
84 m 2
Pokoje 2
Łazienki 2
Automatyczny 0
    Zapisać
wersja do druku

Aby pokazać na mapie

Opis:

Nowe mieszkanie na sprzedaż w mieście Bar, Czarnogóra

Kilka kroków od morza, nowe mieszkanie z widokiem na morze, miasto i góry jest na sprzedaż w mieście Bar w Czarnogórze. Mieszkanie zostało wybudowane w 2013 roku. Penthouse o łącznej powierzchni 86 m2 znajduje się na 4 piętrze budynku wyposażonego w windę panoramiczną "OTIS". Mieszkania na 3 i 2 piętrze o tym samym układzie.

Mieszkanie składa się z: wejścia z panoramicznymi oknami i wyjściem na taras, kuchni, dwóch sypialni, dużej łazienki i toalety.

Niezależne ogrzewanie, możliwość stworzenia kominka w przedpokoju, klimatyzacja. Do morza i plaż ok 1200 m. Osobno istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego lub garażu.

C

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Apartament w Barze, Czarnogóra
€ 126.000

Apartament w Barze, Czarnogóra

Sprzedaż: Działka #5293

Nowe mieszkanie w Barze, Czarnogóra W mieście Bar w Czarnogórze jest na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 z dużym tarasem o powierzchni 200 m2 z widokiem na góry i morze. Budynek został ukończony w 2013 roku....

Nowy penthouse w Czarnogórze, mieście Bar z widokiem na morze
€ 185.000

Nowy penthouse w Czarnogórze, mieście Bar z widokiem na morze

Sprzedaż: Działka #5280

Sprzedaż nowego penthouse'u w mieście Bar, Czarnogóra W odległości spaceru od morza, nowy penthouse jest na sprzedaż z widokiem na morze, miasto i góry w mieście Bar w Czarnogórze. Mieszkanie zostało wybudowane w 2013...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика