Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Imigracja do Włoch | Kupno nieruchomości we Włoszech i uzyskanie pozwolenia na pobyt we Włoszech

Po zakupie nieruchomości we Włoszech masz wybór. Robić lub nie robić pozwolenia na pobyt we Włoszech.

Po pierwsze, możesz zaoszczędzić 7% na podatkach. Ponieważ, jeśli w akcie notarialnym kupna-sprzedaży wystąpisz o świadczenia od państwa włoskiego, zamiast 9% podatku od całkowitej wartości katastralnej, masz prawo do tylko 2%. Nazywa się to kupnem pierwszego domu.

Po drugie, jeśli znalazłeś pieniądze na zakup nieruchomości we Włoszech, to masz pieniądze, które pomogą Ci bez problemu wyemigrować do Włoch.

Po trzecie, każdy marzy o przejechaniu Europy bez problemów wizowych i ciągłych kolejek. Wizę typu D dostajesz tylko w Moskwie, w Punkcie Wizowym i WSZYSTKO! Następnie wykonamy dla Ciebie całe rozszerzenie na terenie Włoch.

Dlatego imigracja do Włoch jest dziś jedną z najczęstszych opcji. Dziś wiele osób, które nie zrealizowały się w swoim ojczystym kraju, chcą spróbować się wykazać i osiągnąć wyżyny w innych krajach.

Jednak, jak rozumiesz, możesz się tam dostać na 2 sposoby: legalnie i nielegalnie. Wiele osób wybiera drugą opcję, bo jedni boją się biurokracji z dokumentami, inni słabej znajomości metod prawnych, a także niechęci do zagłębiania się w dużą ilość informacji, aby dowiedzieć się więcej.

Obecnie zezwolenie na pobyt we Włoszech (z wyjątkiem małżeństwa z obywatelem i obywatelstwa ze względu na pochodzenie) można uzyskać w następujących przypadkach:

• praca na zlecenie przy zawieraniu umowy z lokalnym pracodawcą;

• imigracja biznesowa, czyli prowadzenie biznesu we Włoszech;

• wybrane miejsce zamieszkania, dostępne tylko przy dostępności środków finansowych lub własności nieruchomości.

Wiele agencji doradza kupno nieruchomości we Włoszech, ponieważ jest to najszybszy, najwygodniejszy i najbardziej niezawodny sposób na legalny pobyt w kraju, a także opcja pozwalająca uniknąć problemów podczas poruszania się po jego terytorium i krajach UE . Najważniejsze jest to, że nie ma znaczenia jaką nieruchomość posiadasz (dom, willa, mieszkanie). Prowadząc działalność gospodarczą we Włoszech, możesz uzyskać pozwolenie na pobyt w przypadkach, gdy państwo jest zainteresowane dalszą pomyślną pracą. Jeśli firma nie generuje dochodu, możesz nie otrzymać pozwolenia na pobyt.

Jak można sobie wyobrazić, domy i wille to nieruchomości, których we Włoszech nie brakuje. Dlatego już dziś możemy Ci pomóc w zakupie nieruchomości i formalności. Jeśli jesteś miłośnikiem luksusowego życia, różnorodność willi znajdujących się we Włoszech nie pozostawi Cię obojętnym.

Luksusowe nieruchomości pozwolą Ci śmiało zadeklarować siebie i jest to świetny sposób, biorąc pod uwagę szeroką gamę różnego rodzaju nieruchomości dostępnych we Włoszech. W tym kraju dostępne są również ekskluzywne nieruchomości, które można również nabyć za pośrednictwem naszej agencji.

Pomożemy Ci zebrać cały pakiet dokumentów do imigracji do Włoch i przeprowadzimy cały proces do otrzymania Permessi di soggiorno per Residenza Elettiva.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej o imigracji do Włoch www.russkaya-diaspora.com

Яндекс.Метрика