Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru


Jak zarabiać na sprzedaży nieruchomości na Riwierze Francuskiej i we Włoszech

Nie każdy może zostać agentem nieruchomości na Riwierze Francuskiej, Monako czy we Włoszech w Ligurii. Ponieważ musisz uzyskać licencję na sprzedaż nieruchomości. We Włoszech nazywa się patentino, we Francji mandato. Stanie się agentem w Monako nie jest już realistyczne, ponieważ obecnie w Księstwie Monako zarejestrowanych jest 120 agencji nieruchomości i nie będą już wydawane żadne licencje.

"Immobiliare russo" SRL - rosyjska agencja nieruchomości na francuskim i włoskim Lazurowym Wybrzeżu zaprasza do zostania naszym asystentem. Nie musisz mieć specjalnych zezwoleń i bólów głowy, nasza agencja robi to wszystko. Po prostu przekazujesz nam informacje o konkretnym obiekcie i otrzymujesz prowizję. Zgadzam się, że to proste. Zawieramy z Tobą stosunek umowny i będziesz spokojny o swoje wynagrodzenie. Jesteśmy zainteresowani każdą z Twoich sugestii. Od małego kawalerki w Alassio lub wielomilionowej willi w Cap Ferrat. Pracownicy banku, pokojówki, nianie, szoferzy, gospodynie domowe, obsługa - z nami możesz zarabiać i zarabiać.

Nasza agencja nieruchomości idzie z duchem czasu i mamy już dużą sieć wolontariuszy. Możesz poznać wszystkie niuanse i szczegółowe informacje dzwoniąc do naszego biura w San Remo. Aleksiej Azarow, jeden z założycieli firmy, przeprowadzi z Tobą wszystkie niezbędne negocjacje i od razu będziesz mógł zamieścić swoje propozycje na naszej stronie internetowej i dużych portalach w Rosji.

Jeśli słyszałeś, że Twój sąsiad, pracodawca, znajomy chce sprzedać dom, willę, mieszkanie, mieszkanie, działkę - zadzwoń do nas i zarabiaj. Cenimy naszą reputację, dlatego współpraca z nami jest bezpieczna i korzystna dla wszystkich stron.

Czekamy na Ciebie w naszym biurze w Sanremo!

Яндекс.Метрика