Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Cechy włoskich i francuskich kredytów hipotecznych, pożyczanie!

Pomagamy wszystkim uzyskać kredyty na mieszkanie we Włoszech, na Riwierze Francuskiej. Przygotowujemy, sprawdzamy, doradzamy i pozyskujemy kredyty hipoteczne lub po prostu pożyczki celowe.
Niektórzy zamożni mieszkańcy Federacji Rosyjskiej czasami nudzą się w domu i myślą o przeprowadzce za granicę. Aby mieszkać za granicą, musisz albo przeprowadzić się do hotelu, albo wynająć lub kupić nieruchomość. Ponieważ cena luksusowego mieszkania lub innej prestiżowej nieruchomości może być dość wysoka, niektórzy nabywcy zastanawiają się nad zakupem domu na kredyt hipoteczny .

Włochy to jeden z krajów europejskich, gdzie każdy bogaty Rosjanin może kupić dom za pomocą kredytu hipotecznego . Lokalne banki pomagają obcokrajowcom w zawarciu umowy o kredyt hipoteczny, tutaj zwanej „Mutuo Fondiario”.

Kupując dom we Włoszech , każdy Rosjanin może być absolutnie pewien, że nabywa standard jakości. Ponieważ Włochy są bardzo atrakcyjne dla turystów, koszt lokalnych nieruchomości zależy bezpośrednio od tego, ile odwiedzają ten lub inny region odwiedzając gości z różnych krajów. Wśród malowniczych miejsc państwa włoskiego Liguria jest bardzo znana.
Najdroższe włoskie wille i apartamenty znajdują się w Rzymie, Wenecji oraz Neapolu i Ligurii. Noclegi na Sardynii czy Sycylii są tańsze. W państwie włoskim domy z winnicami są bardzo poszukiwane.
Przed zawarciem transakcji kupna-sprzedaży osoba zainteresowana włoską nieruchomością otrzymuje wycenę przez niezależnego rzeczoznawcę o wartości wybranych przez siebie przedmiotów oraz akt notarialny potwierdzający, że domek nie został obciążony (apartament). Sprzedający pokrywa koszty tej dokumentacji. Jeśli kupujący jest zadowolony z ceny nieruchomości, może albo zapłacić za nią z własnych środków, albo wystąpić o pożyczkę do jednego z lokalnych banków. Druga opcja jest praktykowane coraz częściej, ponieważ zakup hipoteki nieruchomości jest bardzo popularny dzięki lojalnych warunków kredytowych. We Włoszech możesz zaciągnąć pożyczkę w wysokości 50 000 euro lub więcej na okres 25 lub nawet więcej lat. Ale przed skontaktowaniem się z bankiem kupujący musi upewnić się, że kupowana nieruchomość znajduje się w zasobach mieszkaniowych państwa włoskiego (potwierdza to specjalny certyfikat). Jeżeli mieszkanie lub dom nie znajduje się w zasobach mieszkaniowych, bank ma prawo odmówić klientowi udzielenia kredytu .

Osoby zainteresowane kredytem hipotecznym we Włoszech muszą złożyć w banku szereg dokumentów:
  • kopię paszportu,
  • zaświadczenie z miejsca pracy,
  • potwierdzający dochód za ostatni rok (lub dokument potwierdzający dochód przedsiębiorcy).
  • Potrzebne będą również dokumenty potwierdzające terminową płatność podatków, alimentów itp.
  • Wszystkie te dokumenty muszą być przetłumaczone na język włoski lub angielski i poświadczone przez notariusza.
  • Przedstawiciele banku mogą również poprosić o dodatkowe dokumenty - prawo jazdy, zaświadczenie o istniejącej nieruchomości.

Część Rosjan decyduje się zostać nie we Włoszech, a na Riwierze Francuskiej , zastanawiając się „jak uzyskać kredyt hipoteczny?” Na Riwierze Francuskiej , aby uzyskać kredyt hipoteczny, kredytobiorca musi złożyć w banku dokumenty potwierdzające jego stabilne, wysokie dochody.

Każdy francuski bank ma własną metodę określania wypłacalności klienta, ale wszystkie banki mają pewne ogólne zasady. Mianowicie zagraniczni nabywcy muszą dokonać wpłaty wstępnej, której wysokość musi wynosić co najmniej 50% ceny wybranej nieruchomości. Podczas gdy banki francuskie udzielają obcokrajowcom kredytów hipotecznych tylko w jednej walucie – euro. Pożyczkobiorca musi mieć co najmniej 21 lat i nie mieć więcej niż 70 lat, może wziąć kredyt na okres zarówno 5 lat, jak i 25 lat. Minimalna kwota kredytu hipotecznego we Francji to 30 tys. euro.

Podpisując umowę pożyczki pożyczkobiorca kupuje również ubezpieczenie. Zazwyczaj jego koszt to 0,5% kwoty kredytu .

Przy wyborze nieruchomości, aby ubiegać się o pożyczkę, należy złożyć kilka dokumentów: kopię paszportu, akt urodzenia, dowolny rachunek za media (w celu potwierdzenia adresu), wyciąg z pracy itp. Każdy z dokumentów musi być przetłumaczony na język francuski przez tłumacza przysięgłego (rejestr takich pracowników można uzyskać w Urzędzie Miasta).

Яндекс.Метрика