Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Nieruchomości w Olbia Tempio, Sardynia - Nowy kompleks mieszkaniowy blisko morza


жилой комплекс Мирсине

Dla tych, którzy marzą o zakupie niedrogich nieruchomości we Włoszech i cieszeniu się niezrównaną Sardynią, kompleks mieszkaniowy Mirsine jest najlepszym wyborem. Rezydencja ta położona jest bardzo blisko morza, unosi się tu legendarny i urzekający aromat olejku eterycznego z mirtu, a piękno tych miejsc nie pozostawi nikogo obojętnym. Przyroda jest tu po prostu oszałamiająca, a ponieważ fabryki i zakłady w kraju zostały zbudowane w zupełnie innych miejscach, nigdy nie poczujesz tu nawet cienia smrodu śmieci.

Samo miasto Mirsine ma swoją własną legendę. Tak więc historia mówi, że jedna dziewczyna o imieniu Mirsine pokonała w bitwie swoją przyjaciółkę, która zabiła ją za to, ponieważ nie mogła zaakceptować porażki. Bogini Atena, widząc tę tragedię, chciała uwiecznić imię tej dziewczyny w historii i przekształciła jej ciało w krzak, który nazwano Mirsine. Dziś znany jest jako mirt.

Powstał tu kompleks mieszkalny o nazwie Mirsine, obejmujący sto dwupiętrowych mieszkań, które na stałe wpisały się w lokalną architekturę, kulturę i krajobraz.

Jeśli chcesz kupić niedrogie nieruchomości we Włoszech, kompleksy mieszkalne Mirsine są do tego idealne i nie jest to tylko całkowity koszt samego mieszkania. Domy te zostały zbudowane zgodnie ze wszystkimi standardami energooszczędności klasy A, czyli wszystkie urządzenia elektryczne znacznie oszczędzają energię, co jest bardzo istotne.

Ponadto, nawet jeśli nie planujesz mieszkać w tych częściach, inwestowanie finansów w kompleksy mieszkaniowe w Mirsine jest doskonałą inwestycją, w której Twoje pieniądze nie tylko zostaną zaoszczędzone, ale mogą również wzrosnąć, ponieważ nieruchomości można również wynajmować.

Мирсин

Lokalizacja i obsługa kompleksu mieszkalnego

Теодоро

Dziś łatwiej jest kupować nieruchomości we Włoszech po niskiej cenie , na co wpływ miał światowy kryzys. Dlatego wielu naszych rodaków zaczęło szukać czegoś niedrogiego, a nawet nie w celu przeprowadzki do innego kraju, ale w celu odpowiedniego zainwestowania swoich pieniędzy, a do tego kompleks mieszkaniowy Mirsine jest bardzo odpowiedni. Znajduje się na pierwszej linii, co jest bardzo cenione przez gości. Piękno tych miejsc jest po prostu niemożliwe do opisania - linia nieba zdaje się rozpływać na horyzoncie w morzu, dzięki czemu często można zobaczyć po prostu niesamowite spektrum błękitu i jego odcieni. Patrząc na całe to piękno, przychodzi mi do głowy jedna i ta sama myśl: „Niedrogo kupię nieruchomość we Włoszech”.

Kompleks mieszkaniowy Mirsine ma bardzo dogodną lokalizację. Tak więc, zaledwie osiem kilometrów na południe stąd znajduje się słynne miasto Olbia. Bardzo blisko znajduje się również spokojna i przytulna plaża Marina Maria, gdzie można na chwilę ukryć się przed cywilizacją i zanurzyć w naturalnym świecie. Niedaleko tych miejsc znajduje się najpopularniejsza plaża tych regionów – Porto Istana. Tutaj wczasowiczom oferowana jest szeroka gama rozrywek - windsurfing, kajakarstwo, nurkowanie.

Sam kompleks mieszkalny Mirsine posiada cały niezbędny sprzęt i wyposażenie, które może służyć jako alternatywa dla najpiękniejszych plaż. Znajdują się tu duże i przestronne baseny zewnętrzne, w których można wypoczywać z dziećmi przynajmniej przez cały dzień i nie bać się, że ktoś je ugryzie w wodzie.

Tutaj możesz kupić niedrogie nieruchomości we Włoszech z ugruntowaną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się bary, restauracje, supermarkety, a nawet hotele, wszystkie w odległości spaceru od rezydencji. Tym samym miłośnicy zakupów i restauracji w pełni zaspokoją swoje potrzeby. A nawet jeśli nie masz dość tego, co ma do zaoferowania najbliższa strefa Mirsine, możesz bardzo łatwo udać się do sąsiednich miast, gdzie będziesz zachwycony sklepami z lokalnymi towarami i wyrobami lokalnych rzemieślników.

Бар

Zabawa dla wszystkich

Отдых

Trudno sobie wyobrazić, ile różnych form rekreacji oferuje ten obszar, który sam w sobie jest ograniczony w wolnej przestrzeni. Dlatego tak popularna jest tutaj sprzedaż nieruchomości we Włoszech. Tutaj możesz spróbować swoich sił w nurkowaniu i zanurkować na niesamowite dno, na którym odpoczywają statki pochłonięte przez morze wiele lat temu. Dla romantyków przygotowano szeroką gamę nocnych i dziennych wycieczek łodzią.

Miłośnikom sportu proponujemy windsurfing lub żeglarstwo, które jest popularne zwłaszcza w wietrzne dni. Dla zmęczonych zgiełkiem i szukających ciszy i spokoju można znaleźć samotność podczas wędrówek po tutejszych jaskiniach, obserwowania ptaków, czy jazdy konnej po malowniczych plażach.

Nie zapomniano o koneserach kultury i historii, którzy mogą cieszyć się różnorodnymi wycieczkami z przewodnikiem lub bez. Miłośnicy smakoszy będą mogli zarezerwować specjalne wycieczki kulinarne i poznać tajniki lokalnej kuchni. Ci, którzy nie lubią siedzieć w domu nawet wieczorami, mogą odwiedzić restauracje, bary i kluby na każdy gust. Odbywają się tu także koncerty i spektakle teatralne. Wszystko to sugeruje, że zakup niedrogich nieruchomości we Włoszech może mieć miejsce właśnie tutaj.

Отдых

To miejsce stopniowo odkryje swoje piękno

Красоты

Kompleks mieszkaniowy Mirsine znajduje się obok zatoki z białym piaskiem i jest otoczony niesamowitymi krajobrazami wyspy Sardynii. Do zatoki można dojść pieszo, wystarczy przejść przez most, który rozciąga się nad małą laguną. Możesz także cieszyć się śpiewem ptaków. Jest ich tu bardzo dużo i są chronione przez samo państwo. Każdego wieczoru do laguny przypływa ryba, zawsze bardzo ciekawie jest ją oglądać, a najodważniejsi widzowie mogą nawet zdecydować się na specjalny masaż rybich stóp. Aby to zrobić, wystarczy zanurzyć stopy w wodzie, a ryby zaczną jeść warstwę rogową naskórka. Poczujesz przyjemne mrowienie, a Twoje nogi odnajdą drugą młodość.

Obszar ten nie jest pozbawiony walorów kulturowych. Ta strefa ma więc bogatą historię i legendy. Wpłynęło na to nie tylko ląd, ale także życie morskie wybrzeża.

Nigdy nie przestaniesz zachwycać się kolorem morskiej wody. Tak więc morze jest często turkusowe, szmaragdowe, niebieskie, a nawet niebieskie. Nie tylko same kolory, ale także ich spektrum nie pozostawią nikogo obojętnym. Wszystko to łączy się z niezliczonymi gatunkami ryb i roślinnością morską, które są jaskrawo ubarwione w różnych kolorach. A wszystko to, w przeciwieństwie do białego piasku i skalistego wybrzeża, czyni te miejsca po prostu wyjątkowymi.

Nie sposób nie dziwić się zachowaniu różowych flamingów i lokalnych czapli, których jest tak wiele.

Фламинго

Pracujemy bez pośredników

Работа

Zakup mieszkań w Mirsinie jest zawsze przejrzysty, ponieważ wszystkie prace są wykonywane bez pośredników, bezpośrednio z właścicielami.

W ten sposób bezzwłocznie i całkowicie otwarcie otrzymasz odpowiedź na każde interesujące Cię pytanie. Kupując niedrogie nieruchomości we Włoszech, otrzymasz nie tylko klucze do swojego mieszkania, ale także instrukcję obsługi. Oznacza to, że dowiesz się szczegółowo, z czego zbudowano budynek, jaki sprzęt został tutaj zainstalowany i jakie są cechy jego funkcjonowania.

Zalety lokalizacji kompleksu Mirsine

Аэропорт

Ponieważ rezydencja ta znajduje się dość blisko miasta Olbia, Mirsine ma wiele innych zalet.

Lokalne lotnisko obsługiwane jest przez wiele różnych linii lotniczych, zarówno dużych, jak i małych. Możesz również zamówić taksówkę lub samochód do wynajęcia, a także poznać warunki bezpieczeństwa i parkowania dla swojego samochodu.

Jeśli interesują Cię niedrogie nieruchomości w Olbii Tempio , z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Aby uzyskać więcej informacji o tej rezydencji lub o warunkach zakupu mieszkania w wymarzonym domu, wystarczy skontaktować się z nami w celu umówienia osobistej wizyty w rezydencji. Otrzymasz pełne informacje o cechach kompleksu mieszkalnego i warunkach jego nabycia.

Яндекс.Метрика