Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

2016 to najlepszy czas na zakup nieruchomości we Włoszech i na Lazurowym Wybrzeżu, francuskim wybrzeżu


Czy wiesz, co jest atrakcyjne w Riwierze Francuskiej i regionie Liguria we Włoszech ? Pasma górskie włoskich Alp służą jako naturalna naturalna ściana, która tworzy niepowtarzalny, łagodny klimat w tym regionie. Na tym obszarze zimą nie ma dotkliwych mrozów, a latem upałów. A wszystko to w połączeniu z zachwycającymi kolorami natury i niesamowitym krajobrazem sprawia, że wybrzeże to po prostu niezapomniane miejsce na ziemi.

Ale zakochanie się we Włoszech tylko ze względu na ich wyjątkowy charakter i komfortowy klimat nie wystarczy, w rzeczywistości fenomen tego kraju jest inny. Przy tak wielu stanach uwikłanych w desperacki wyścig o nowe technologie i rywalizację o tanią siłę roboczą, Włochy kładły nacisk na rozwijanie zrozumienia wyrafinowania i poczucia stylu. W rezultacie Włochy w ostatnim stuleciu zajęły pierwsze miejsce we wzornictwie przemysłowym i modzie, a także w architekturze.

Tym samym Włosi przenieśli swoje poczucie stylu na swoją „zdolność do życia”. Dzięki temu mogli wykorzystać potencjał natury, aby uwydatnić piękno architektury.

Wszystko urosło do tego, że wielu naszych rodaków zaczęło patrzeć na Lazurowe Wybrzeże Francji i Włoch nie tylko jako okazję do wypoczynku, ale także do zakupu tam nieruchomości.

Dziś wielu zaczęło wyrażać chęć kupna mieszkania na Lazurowym Wybrzeżu. I chcemy podać kilka powodów, dla których w 2016 roku trzeba to zrobić pilnie:

1. Od dawna nie jest tajemnicą, że inwestowanie w nieruchomości we Włoszech lub nieruchomości na Riwierze Francuskiej , zwłaszcza jeśli chodzi o tereny wypoczynkowe takie jak LIGURIA, to doskonała inwestycja pieniędzy. Nawet jeśli sam tam nie będziesz mieszkać, uwierz mi, bardzo szybko znajdziesz najemcę, który będzie chciał WYNAJĘĆ Twoją nieruchomość za dobrą kwotę. A czynsz w tych miejscach nie jest niski, więc Twoja nieruchomość bardzo szybko się zwróci, a nawet przyniesie dochód.

2. Kupując nieruchomość w tym regionie zimą, do lata jej cena znacznie wzrośnie, dzięki czemu można ją SPRZEDAĆ znacznie drożej.

3. Kwiecista Riwiera Włoch zawsze przyciągała naszych obywateli do ciepłych krajów, a gospodarka tego kraju zajmuje trzecie miejsce pod względem stabilności w UE, co oznacza, że nieruchomości w niektórych regionach Włoch zawsze będą dobrą inwestycją Państwa kapitał. Dotyczy to zwłaszcza północy kraju.

4. Dla tych, którzy podróżowali po Włoszech, po prostu nie mogą bez tego żyć i marzą, że wkrótce elitarne nieruchomości we Włoszech staną się jego własnością, to chcemy Was edukować, Wasze marzenie w 2016 roku może się spełnić. Zakup niedrogiego mieszkania i osiedlenie się na Riwierze Francuskiej jest teraz bardziej przystępne! Niedawno uznano, że NAJTAŃSZE mieszkanie W PÓŁNOCNYCH WŁOSZECH to już nie bajka, ale rzeczywistość.

5. Innym powodem pilnego zakupu nieruchomości we Włoszech w 2016 roku jest to, że Włochy to świetne miejsce do robienia biznesu, ponieważ polityka jest dziwna, pozwala szybko nabrać rozpędu i się rozwijać. Jeśli chcesz jak najszybciej zostać odnoszącym sukcesy biznesmenem, nie wahaj się! Jednocześnie w 2016 roku całkiem możliwe będzie kupno mieszkania po przystępnej cenie.

6. Mieszkanie, willa lub dom nad MORZE lub luksusowa nieruchomość na Lazurowym Wybrzeżu również jest prestiżowa, więc jeśli Twój status jest dla Ciebie ważny, to RIWIERA LIGURYJSKA jest do Twojej dyspozycji.

7. Koszt nieruchomości na lazurowym WYBRZEŻU dla wielu naszych rodaków jest bardzo przystępny, podczas gdy prawdopodobnie słynny George Clooney lub Angelina Jolie staną się twoim sąsiadem, ponieważ gwiazdy światowego kina również wybrały to miejsce dla siebie .

I to daleko od wszystkich argumentów, które można przytoczyć jako argumenty, że w 2016 roku nadal warto zostać właścicielem nieruchomości we Włoszech, zwłaszcza jeśli myśli się o tym od dłuższego czasu.

Яндекс.Метрика