Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Kup nowy dom w Ospedaletti

Новое жилье в Оспедалетти, новостройки

Nowe budynki w Ospedaletti cieszą się dużą popularnością. Ospedaletti to włoska gmina położona w regionie Ligurii, w prowincji Imperia. Zajmuje powierzchnię zaledwie 5 kilometrów kwadratowych, a na tym terenie mieszka na stałe około 4 tys. osób. W sezonie turystycznym tutejsze miejsca stają się szczególnie ruchliwe, ponieważ liczba turystów jest bardzo trudna do policzenia. Jedno zastępuje drugie, a na ulicy słychać różne języki świata, które swoim akcentem próbują powiedzieć kilka słów po włosku.

Co ciekawe, miejsca te zasłynęły już w XIX wieku, po tym, jak lekarz carski zalecił odwiedzenie tego kurortu Marii Aleksandrowny, żony Aleksandra II, w celu polepszenia stanu zdrowia. Posłuchała zalecenia i bardzo szybko poszła na regenerację i bardzo szybko dowiedziała się o właściwościach leczniczych tych miejsc, aby wiedzieć wszystko, więc przyjeżdżali tu wszyscy, których było stać na takie wakacje. {skaleczenie}

Miasto Ospedaletti otrzymało swoją nazwę, ponieważ stoi tu kościół św. Jana Chrzciciela, w którym znajduje się schronienie dla wędrowców i pielgrzymów. Wszyscy wiedzieli, że można tu zjeść i spędzić noc, więc podróżnicy próbowali przejść obok tego miasta. A jego nazwa jest tłumaczona jako „schronienie lub nocleg”.

Nie sposób nie wspomnieć o tutejszym klimacie, jest tu łagodnie i umiarkowanie sucho, więc przy temperaturze 30 stopni latem wszyscy są tu bardzo komfortowo. A zimą termometr ledwo spada do +5 stopni, a potem dopiero w styczniu. Przyroda obfituje tu w jaskrawe kolory, nigdy nie zapomnisz soczyście zielonych trawników, palm i drzew eukaliptusowych na tle błękitnego morza.

Naszych rodaków przyciąga tu niesamowita czystość, którą utrzymują nie lokalne zakłady użyteczności publicznej, ale sami mieszkańcy, wyrośli w tej kulturze.

A więc o mieszkalnictwie. Turystyka to turystyka, ale niektórzy z naszych rodaków naprawdę aktywnie nabywają nieruchomości we Włoszech. A niektórzy mają dylemat - kupić nowe mieszkanie w Ligurii, czy przetrwać na drugorzędnym mieszkaniu?

Tak więc nowy budynek Ospedaletti może być nieco droższy niż budownictwo drugorzędne, ponieważ został zbudowany przy użyciu nowoczesnych materiałów, nie został jeszcze dotknięty przez czas, więc przetrwa kilkadziesiąt lat bez większych napraw. Jednocześnie będziesz wiedział na pewno, że „były” właściciel nie przyjdzie niespodziewanie do Twojego domu i nie zażąda zwrotu mieszkania, ponieważ zgodnie z prawem jest całkowicie czyste. Dlatego sprzedaż nowych mieszkań we Włoszech jest bardziej aktywna.

Muszę jednak powiedzieć, że dokładnie sprawdzamy wszystkie nieruchomości w Ospedaletti pod kątem liczby długów i właścicieli, dlatego bez względu na to, jakie mieszkanie wybierzesz, każda nieruchomość, którą kupisz w Ligurii, będzie doskonałym rozwiązaniem.

 Nie znaleziono właściwości o określonych parametrach

Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика