Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Wycieczki inspekcyjne dla Twojej przyszłej nieruchomości lub inwestycji we Włoszech i Francji

Kupowanie nieruchomości za granicą to jeden z najbezpieczniejszych sposobów inwestowania. Ale możliwość kupna willi we Włoszech, mieszkania czy domu na Riwierze Francuskiej jest atrakcyjna nie tylko z finansowego punktu widzenia.

Mając własną willę w jednym z tych malowniczych krajów, w każdej chwili możesz pozwolić sobie na niezapomniane wakacje w najlepszych kurortach w Europie. A jednocześnie nie będziesz się martwić o dostępność wolnych miejsc ani poziom usług w hotelu, ponieważ zostaniesz w swoim domu i zrelaksujesz się w domowej przytulności i wygodzie. Ale zadanie zakupu wiejskiego domu wymaga zrównoważonego podejścia. Oczywiście nie każdy obiekt nieruchomości w pełni spełni Twoje wymagania, a wiele ważnych niuansów może nie zostać wskazanych w opisie na stronie agencji oferującej obiekt do sprzedaży. Dlatego. aby na pewno dokonać właściwego wyboru, warto wybrać się na wyjazdy studyjne do Włoch i na Riwierę Francuską.

Dziś usługa ta jest oferowana przez wiele biur podróży i agencji nieruchomości, więc nie jest trudno złożyć wniosek o wyjazd. Czym więc są wycieczki krajoznawcze do Włoch i Riwiery Francuskiej? Przede wszystkim są to wyjazdy, które pozwalają zobaczyć na własne oczy dom, willę, mieszkanie, działkę wystawioną na sprzedaż w celu oceny jego atrakcyjności zewnętrznej, dobrej jakości i lokalizacji. Prawdziwi nabywcy mogą nawet skorzystać z okazji, by przez kilka dni mieszkać w domu, który lubią, aby w końcu zdecydować się na zakup.

Jeśli jesteś zainteresowany kilkoma obiektami, pracownicy naszej agencji mogą towarzyszyć Ci np. w wycieczkach po całym kraju Włoch i Francji (warunki indywidualnego podejścia negocjowane są w naszym biurze w San Remo lub wcześniej telefonicznie) tak że zawsze czujesz się pewnie. Równolegle z procesem oględzin willi, którymi jesteś zainteresowany, zaoferowane zostaną Ci inne obiekty o różnych cechach i na różnych etapach budowy. Wszystko po to, abyś mógł jak najskuteczniej inwestować swoje pieniądze. Ale wycieczki krajoznawcze do Włoch i Riwiery Francuskiej mają na celu nie tylko zwiedzanie konkretnych domów, ale także zapoznanie się z obyczajami, kulturą i życiem wybranego kraju.

Podróżując po Włoszech czy Francji można podziwiać wszystkie zabytki, zrelaksować się w najlepszych kurortach i podziwiać najbardziej malownicze krajobrazy. Co najważniejsze, będziesz miał również okazję odwiedzić kilka osad jednocześnie i zobaczyć, w jakich warunkach żyją ludzie, jak bardzo są zadowoleni z życia i jak państwo dba o ich dobro. Na podstawie tych wszystkich wrażeń dokonasz jedynego właściwego wyboru przy zakupie nieruchomości za granicą.

Studio „Immobiliare Russo”, oferuje wyjazdy studyjne, zapewnia swoim klientom najwyższy poziom usług na każdym etapie podróży.

Podczas oględzin obiektów nieruchomości wszystkie spotkania będą koordynowane zgodnie z Państwa życzeniem, a same domy są całkowicie gotowe na przyjęcie gości. Na każdym spotkaniu będzie Ci towarzyszył przewodnik-tłumacz, który ułatwi Ci komunikację z obcokrajowcami, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania podczas podróży. Zapewnimy Ci najlepsze warunki do życia, ponieważ na Twoje życzenie nasi specjaliści zarezerwują dla Ciebie pokoje w komfortowych hotelach na trasie Twojej podróży.

Dzięki temu będziesz otoczony doskonałą obsługą i nie będziesz rozpraszany przez domowe drobiazgi, całkowicie skoncentrowany na wyborze domu lub willi. Tak więc wycieczki krajoznawcze z pewnością można nazwać najlepszym sposobem, aby mieć pewność, że zakup domu we Włoszech lub Francji będzie dla Ciebie naprawdę udany.

Яндекс.Метрика