Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Włoscy architekci zasłynęli na przestrzeni dziejów jako najzdolniejsi, utalentowani i oryginalni rzemieślnicy. To Włosi zbudowali Petersburg, czyniąc to miasto tak wdzięcznym i ukochanym przez wielu. A dziś ich sława nie blednie, więc ci, którzy szanują i cenią włoski styl i chcą budować swój budynek w tym kierunku projektowym, wolą się do nich zwrócić.

Z reguły każdy, przygotowując się do budowy własnego domu, do stworzenia swojego projektu podchodzi z własnego, indywidualnego stanowiska, dlatego typowe modele konstrukcji nie spełniają wymagań klientów. Dlatego bardzo ważne jest, aby projekt został stworzony przez kompetentną, znającą się na rzeczy osobę, która uwzględni nie tylko cechy techniczne konstrukcji, ale także styl budowy. Architekt we Włoszech to dość wymagający zawód, który wymaga wielu lat ciężkiej pracy.

Nie każdy specjalista będzie w stanie wykonać dowolny projekt domu lub mieszkania bez niezbędnego doświadczenia zawodowego. Ponadto projektowanie we Włoszech podlega ścisłemu nadzorowi prawnemu, więc amatorzy prawie nie mogą dostać się w ten obszar. Nasza firma oferuje wyjątkową możliwość zamówienia projektu u prawdziwych włoskich architektów i projektantów. I nie ma znaczenia, co planujesz zbudować - własną willę, centrum handlowe, restaurację czy kompleks dla turystów.

Jednocześnie projekt może być realizowany w dowolnym kraju na świecie. Ale jeśli planujesz budowę swojej nieruchomości na terenie tego kraju, to najwłaściwszą decyzją byłoby skontaktowanie się z nami, ponieważ budujemy na terenie Włoch od wielu lat. Naszym klientom towarzyszymy na wszystkich etapach prac, zarówno projektowych, jak i budowlanych. To zawiera:

- opracowanie projektu projektu;

- stworzenie projektu roboczego;

- konsultacje;

- kosztorysy i sprawozdania z prac;

- podpisanie umowy o rozpoczęciu pracy;

Wszystkie dokumenty wystawiane są w języku rosyjskim, mamy w kadrze doskonałych tłumaczy. Ile kosztują nasze usługi? Usługi prawdziwych włoskich projektantów i architektów nie kosztują niewiele, ale nasi partnerzy są gotowi dać naszym klientom dobry rabat, więc nie musisz być osobą bogatą, aby móc zapłacić za ich pracę.

Zrealizujemy każdy pomysł zgodnie z Twoimi upodobaniami smakowymi i z pewnością uwzględnimy Twój budżet. Śmiało gwarantujemy, że projekt o dowolnej złożoności zostanie zrealizowany wspólnie z Państwem i będzie odzwierciedlał indywidualność i elegancję. Dzięki kompetentnym specjalistom z różnych dziedzin budownictwa i projektowania oraz bogatemu doświadczeniu w pracy możemy zagwarantować wykonanie projektu o dowolnej złożoności i na każdym placu budowy.

Яндекс.Метрика