Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Nieruchomości w Emilii-Romania

Region Emilia-Romania podzielony jest na dwa profile, które są całkowicie przeciwstawne do siebie: część południowa jest górzysta z pogórzami, a część północna jest równinna. Tereny górskie w dużej mierze przypominają opuszczone, samotne tereny, gdy równina jest zawsze bujna, gęsta roślinność, na drogach zawsze panuje duży ruch, a przez cały region przepływają różne wzburzone rzeki i małe kanały. Cechą charakterystyczną regionu stały się stare dwory, które są przykładem doskonałych umiejętności budujących je architektów. Takie wille można znaleźć w całej północnej części Emilii-Romania.

Wybrzeże Adriatyku ma również dwie kontrastujące strony: doliny, ciche i prawie niezamieszkane, oraz plaże, zawsze zatłoczone wieloma ośrodkami turystycznymi wzdłuż wybrzeża.

W głębi lądu klimat regionu charakteryzuje się gorącymi, wilgotnymi latami i mroźnymi zimami z obfitymi opadami śniegu i mrozami. Na wybrzeżu klimat staje się znacznie łagodniejszy.

Region wziął swoją nazwę od szlaku handlowego Aemilia, który łączy Rimini i Piacenza, który został zbudowany przez rzymskiego konsula Marka Emiliusza Leopidusa. Region otrzymał cząstkę „Romagna” od Bizantyjczyków, którzy zajęli część terytorium w VI wieku naszej ery. NS.

Za najbardziej rozwinięty przemysł w regionie uważa się produkcję artykułów spożywczych, takich jak konserwy, przetwory mleczne, cukier, wędliny i wyroby mięsne oraz wino. Istnieje kilka fabryk chemicznych i farmaceutycznych.

Turyści z całych Włoch i Europy przyjeżdżają do Emilia Romagna, aby odwiedzić miasta Emilii, które są bogate we wspaniałe dziedzictwo kulturowe. Możesz odwiedzić słynne kurorty, w których stosuje się lecznicze błoto termalne. Ponadto na całym wybrzeżu znajduje się wiele hoteli, klubów i restauracji, które są bardzo popularne na całym świecie.

 
Nowa kamienica w Milano Marittima
€ 1.450.000

Nowa kamienica w Milano Marittima

Sprzedaż: Działka #5225

Kamienica na sprzedaż w Milano Marittima nad morzem Rzut kamieniem od morza w Milano Marittima Kamienica na sprzedaż w zamkniętym kondominium z 8 domami. Całkowita powierzchnia domu to 150 m2 + tarasy. Dom wybudowany w...Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика