Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Nieruchomości w Kalabrii we Włoszech

Region Kalabria to pagórkowaty i górzysty obszar, którego krajobraz składa się z przeplatających się pasm górskich i pogórzy. Płynnie schodzą do morza, pozostawiając bardzo małą równinę, gdzie płyną małe, ale burzliwe rzeki. Region ten jest najbardziej wysuniętym na południe regionem Włoch, z wyjątkiem Sycylii. Dwie doliny dzielą region na trzy powiaty, z których każdy jest bogaty we własne lasy, źródła i łąki. Pomimo tego, że Kalabria ma dostęp do obu mórz, region nie posiada wystarczająco dużych portów.
Morza Tyrreńskie i Jońskie wpłynęły na klimat regionu, czyniąc go prawdziwie śródziemnomorskim. Bliżej gór sytuacja się zmienia, klimat staje się ostrzejszy z większą ilością opadów.
W czasach starożytnych terytorium, które obecnie nazywa się Kalabrią, należało do plemion Brutis. Nieco później region zajęli starożytni Grecy, a po nich Rzymianie. Dopiero za czasów Karola Wielkiego region otrzymał swoją obecną nazwę Kalabria.
Na całym obszarze znajduje się kilka małych fabryk zajmujących się przetwarzaniem cynku, ołowiu, nawozów i kwasu siarkowego. Największym ośrodkiem przemysłowym w regionie jest Croton. Produkty rękodzieła są uważane za bardzo popularne: ceramika, tkaniny, dywany i wyroby z drewna. Można tu znaleźć wiele winnic, które produkują doskonałe wina. Rybołówstwo jest słabo rozwinięte, tylko w niektórych miejscach zajmują się połowem miecznika.
Najpopularniejsze miejsca w Kalabrii to wybrzeże i wyżyny. W Reggio Calabria możesz odwiedzić starożytne zamki i forty, zobaczyć muzea poświęcone historii i kulturze regionu. Miłośnikom błękitnego morza, ciepłego słońca i doskonałych plaż polecamy odwiedzić Tropeę, Scilla, Capo Vaticano i wyspę Capo Rizzuto. Nieruchomości w tych miastach mają doskonałe widoki na zachwycające krajobrazy, od których nie sposób oderwać wzroku.

 Nie znaleziono właściwości o określonych parametrach

Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика