Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Nieruchomości w Lacjum

Całe terytorium Lacjum charakteryzuje się różnorodnością krajobrazów, umiejętnie zaaranżowanych przez naturę, aby ludzie mogli cieszyć się widokami i żyć w spokoju. Na północy są góry ze stromymi górami i wysokimi szczytami, przypominające Marche, inne obszary Lacjum obfitują w zielone gęste lasy, gaje oliwne, jak w Umbrii. Północne równiny płynnie łączą się z toskańską Maremmą.

Dzięki Morzu Tyrreńskiemu na wybrzeżu Lacjum panuje łagodny, ciepły klimat i chłodne lata. W głębi kraju zimy stają się chłodniejsze, a lata bardziej parne. Na równinach opady nie padają często, ale w regionach górskich wiosną i zimą pada bardzo obficie.

Pomimo tego, że stolicą Lacjum jest Rzym, jedno z najstarszych miast świata, region ten miał swoją nazwę na długo przed pojawieniem się stolicy. Nazwa pochodzi od łacińskiego Lacjum, gdzie mieszkali łacińscy mieszkańcy. Początkowo terytorium regionu znajdowało się tylko w dolnym biegu Tybru, ale w epoce republikańskiej i po panowaniu cesarza Augusta Lazio znacznie się powiększyło, a nawet przez pewien czas objęło całą Kampanię.

Na terenie Lacjum przemysł nie jest szczególnie rozwinięty. Za największe przedsiębiorstwa uważa się fabryki spożywcze, tytoniowe i farmaceutyczne. Rzym, stolica regionu i Włoch, ma najlepiej rozwinięty rynek nieruchomości i gości światowe pokazy mody i festiwale filmowe. Niedaleko Frascati znajduje się centrum atomowe.

Oczywiście to Lacjum jest uważane za główny ośrodek turystyczny całego kraju: sam Rzym każdego dnia przyjmuje tysiące turystów z całego świata. Tutaj możesz zobaczyć Koloseum, Panteon, Forum, a także Katedrę św. Piotra w Watykanie. Na całym wybrzeżu można znaleźć wiele bogatych i modnych hoteli i restauracji, które zaspokoją wszystkie gusta.

 Nie znaleziono właściwości o określonych parametrach

Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика