Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Nieruchomości na Sardynii

Sardynia to region Włoch ze wspaniałymi i niezrównanymi krajobrazami. Są to piękne pasma górskie i zielone wzgórza z winnicami i sadami oraz zadbane drogi, podobne do hiszpańskich. Każdy krajobraz zapiera dech w piersiach i różni się od poprzedniego. Są tu zarówno lasy dębowe, jak i gaje oliwne. Na całym terytorium można znaleźć dużą liczbę stawów z różnymi zwierzętami, flamingami, a także dzikimi i zającami. Na wybrzeżu można spacerować po najdłuższych plażach w kraju, z czerwonym i białym piaskiem oraz pięknymi morzami Tyrreńskim i Śródziemnym.

Klimat na wybrzeżu jest bardzo łagodny: zimy są tu zawsze przyjemne i ciepłe. W wyższych górach zaczynają się już poważniejsze mrozy. Lato na Sardynii jest bardzo gorące, wilgotność jest niska i prawie nie ma opadów. Najczęściej pada tylko późną jesienią lub wiosną. Zimą wieje mistral, bardzo silny zimny wiatr zachodni.

Mieszkańcy mieszkają głównie w miastach i miasteczkach, pozostawiając rozległe równiny na pastwiska. Największą osadą jest stolica regionu Cagliari, w której mieszka około 200 tysięcy ludzi. Sardyńczycy od wieków zmuszeni byli do nieustannej obrony przed atakami piratów lub innych wrogów, a także przed malarią. W związku z tym żyją bardziej na podgórzu lub w górach, zajmując się rolnictwem niż rybołówstwem. Mieszkańcy Sardynii nie komunikowali się szczególnie z przedstawicielami innych kultur. Dopiero w ciągu ostatnich 100 lat zaczęli otwierać się na świat. W miejscach, gdzie kiedyś ludzie bali się mieszkać, dziś znajdują się znane na całym świecie kurorty i hotele z nowoczesnymi i modnymi ośrodkami turystycznymi.

Na terenie Sardynii znajduje się jeden z największych zakładów petrochemicznych w Europie. Region generuje duże dochody z pracy rzemieślników: dywanów, wełnianych koców, ceramiki i wyrobów z kutego żelaza. Na wyspie każdy może skosztować wysokiej jakości serów, win, słodyczy i likierów.

Na Sardynii zdecydowanie warto odwiedzić zatoki Cagliari, Alghero i Gallura, a także Grobowiec Olbrzymów i Bazylikę Saccaragii.

 Nie znaleziono właściwości o określonych parametrach

Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика