Elitarny dwór z parkiem w Bordighera, Liguria

€ 15.000.000
800 m 2
Pokoje 12
Łazienki 7
Automatyczny 8
    Zapisać

Opis:

Luksusowe nieruchomości w Ligurii, Bordighera

Na wiecznie zielonych wzgórzach arystokratycznego miasta Bordighera znajduje się wyjątkowy kawałek ziemi, na którym znajdują się najbardziej elitarne posiadłości i wille w tym mieście i w samej Ligurii. Ta wyjątkowa willa została zbudowana pod koniec XIX wieku i nosi nazwę „Storietta”. Do tej pory zachowuje swoją dostojność, oryginalne piękno i niesamowity urok dzięki wrażliwej opiece obecnych właścicieli, za co im szczególne podziękowania.

Willa położona jest w gęstym i zielonym parku o powierzchni 7000 m2 z widokiem na Morze Liguryjskie, Monako i Lazurowe Wybrzeże. Również na terenie parku znajduje się basen z częścią rekreacyjną, garaż o powierzchni 230 m2 z panoramicznym przeszkleniem.

Znajduje się na 4 piętrach, które są połączone schodami, a także windą.

Parter: hol wejściowy, przestronny salon, jadalnia, kuchnia, studio, przestronny taras z widokiem na morze, mieszkanie dla personelu, toaleta.

Drugie piętro: salon, 4 duże sypialnie, 4 łazienki.

Trzecie piętro: letnia kuchnia, sypialnia, toaleta, duży taras widokowy z panoramicznym widokiem na morze, miasto i góry.

Parter: salon z wyjściem na taras i ogród, toaleta, pomieszczenia techniczne. Dla Twoich przyjaciół wybudowano tu dwa domy, w których mogą się z Tobą zrelaksować. Film o tym obiekcie na życzenie.

F

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика