Nieruchomości w górach

Miasto

Nieruchomości w górach Włoch i Francji

Jeśli nie wszyscy, to wiele osób marzy o posiadaniu nieruchomości w górach. Elitarne nieruchomości w Ligurii, prestiżowym regionie wypoczynkowym w północnych Włoszech, są szczególnie popularne wśród zamożnych Europejczyków. Ten włoski region to harmonijne połączenie bogatej roślinności i niepowtarzalnego górskiego krajobrazu ze stromymi klifami i malowniczymi zatokami.

Aby poczuć piękno i wyjątkowość tego niezwykłego miejsca, warto kupić willę lub luksusowy domek w Alpach Liguryjskich.{CUT}

Jak miło jest obudzić się w zacisznym domu w górach i zobaczyć z okien zapierające dech w piersiach krajobrazy niekończących się górskich szczytów pokrytych śnieżnobiałymi czapami lodowców i wiecznie zielonych lasów, które mienią się w słońcu wszystkimi odcieniami tęczy.

W górach Ligurii powstało kilka modnych ośrodków narciarskich, do których przez cały rok przyjeżdża wielu miłośników narciarstwa, wspinaczy, speleologów i turystów, aby podziwiać dziewiczą górską przyrodę, najczystsze jeziora, zobaczyć legendarne wodospady Ashoya i odwiedzić słynne jaskinie z Toirano. Tutaj możesz kupić mieszkanie w każdym z komfortowych osiedli mieszkaniowych lub przytulny domek w pobliżu stoków narciarskich.