Nieruchomości nad morzem

Miasto

Nieruchomości nad morzem we Włoszech i Francji

Kupno nieruchomości nad morzem we Włoszech , posiadanie własnego domu nad morzem, w niewielkiej odległości od plaży, aby cieszyć się niesamowitym widokiem z okien, lub mieszkania w kompleksie mieszkaniowym na pierwszej linii brzegowej, to marzenie większości mieszkańcy krajów północnych. Wybierając kraj do wygodnego życia, wielu pozostawia swój wybór Włochom i Francji.

Nieruchomości w prestiżowych kurortach są szczególnie popularne wśród zamożnych Europejczyków: na Lazurowym Wybrzeżu Francji iw Ligurii, małym włoskim regionie z widokiem na wybrzeże Morza Liguryjskiego. Kupowanie willi w popularnych kurortach: w San Remo, Genui, Monte Carlo, Monako jest preferowane przez członków rodzin arystokratycznych, popularnych showmenów, znanych polityków. Jest wiele malowniczych miejsc, luksusowych piaszczystych plaż. Ci, którzy zechcą, znajdą wiele okazji do zajęć na świeżym powietrzu, spotkań towarzyskich i klubowych rozrywek na wybrzeżu.{CUT}

W Ligurii i na Lazurowym Wybrzeżu znajdują się również cudowne zaciszne miejsca, w których można cieszyć się cichym szumem fal, śpiewem ptaków i oddychać uzdrawiającym morskim powietrzem. Ze względu na duży popyt na mieszkania i domy, sprzedaż i zakup nieruchomości na tych terenach uzdrowiskowych może generować dobre dochody z wynajmu.