Masz pomysł na zakup domu we Włoszech?

Jeśli masz pomysł na zakup domu we Włoszech, to czas coś zrobić!

Jak to się stało? Nagle miałeś od dawna marzenie o domu nad brzegiem morza lub odległym domku letniskowym)) Po rozmowie z rodziną, a następnie w kawiarni z przyjaciółmi, którzy od dawna brzęczą ci w uszach o tym, jak fajnie jest mieszkasz we Włoszech, konwulsyjnie, w zasadzie, jak wszyscy nabywcy nieruchomości, najpierw otwórz internet i przeszukuj, przeszukuj, przeszukuj noce i dni, szukając opcji.

Tak, wcześniej, kilka lat temu nie było tak wielu witryn ze sprzedażą / kupnem nieruchomości we Włoszech, ale teraz możesz po prostu pomylić się i pomylić wszystkie informacje, gdzie jest prawda, gdzie pracują prawdziwi specjaliści . Uważaj na oszustów i nie-specjalistów!

Moja rada na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę na stronach internetowych agencji:

Po pierwsze, czy istnieje prawdziwe biuro rosyjskiej firmy zajmującej się nieruchomościami we Włoszech, na przykład w Ligurii, gdzie znajduje się biuro. Musisz zapytać - może to tylko sprzedawcy nieruchomości. Ta opcja zdecydowanie nie jest dla Ciebie odpowiednia!

Dlaczego to jest ważne? Wyjaśniam. Na przykład, jeśli pośrednik nieruchomości pracuje z nami w Ligurii, to musi wiedzieć wszystko o nieruchomościach w regionie. Albo siedzi na przykład w Moskwie i nie widział tej willi za 5 milionów euro, wtedy może się zdarzyć, że otrzymasz, delikatnie mówiąc, nieprawdziwe informacje, które mogą wtedy przerodzić się w duży problem. W rezultacie moskiewski pośrednik nie ma pojęcia, co jest nie tak z obiektem, nie ma wiarygodnych informacji: bezpieczeństwo transakcji i gwarancje są zagrożone!

Odwiedź naszą stronę internetową, ani prawny, ani aktualny stan własności. Może ta obudowa ma obciążenia, jest problem z dokumentami lub przegrody nie są zalegalizowane!)))

Powtarzam! Agencja musi mieć własne biuro i prawdziwych agentów na żywo we Włoszech, w przeciwnym razie możesz bezpiecznie odebrać tam przedmiot dla siebie i mieć pewność legalności i bezpieczeństwa transakcji!