Nie można zabronić pięknego życia, zwłaszcza we Włoszech!

Proponuję przyjrzeć się najdroższym adresom, gdzie wartość nieruchomości przekracza milion euro.

Ktoś marzy o życiu w centrum kraju, a ktoś bliżej natury. Na przykład we Włoszech w pobliżu wybrzeża morskiego znajdują się ekskluzywne nieruchomości. Jeśli zastanawiasz się nad Forte dei Marmi, możesz wybierać spośród ponad 20 adresów, od 2,5 miliona na Viale Italico do około 1 miliona euro na Via Scassicarli. Istnieją również luksusowe wille u wybrzeży Castiglione della Pescaia, Capalbio, Argentario, Chiavari Lavagna i Portofino Santa Margherita Ligure i Costa Smeralda (Sardynia). Nie zapomnij o wyspie Capri, gdzie przez Tuoro przebiega najdroższa ulica.

Wielu Włochów i gości tego słonecznego kraju chciałoby mieszkać nad cudownym jeziorem Como: obszar Brienno-Cernobbio i jezioro Trasimeno: obszar Castiglione del Lago i Passignano sul Trasimeno.

Najdroższe domy w sercu półwyspu Sirmione od 1,3 mln euro i ponad 2 mln.

Są też domy na Wzgórzach Toskańskich dla tych, którzy cenią luksus i wygodę za luksusowe pieniądze. Weźmy pod uwagę nieruchomości na wzgórzach Krety lub Chianti, gdzie znajduje się kilka adresów o szczególnej wartości. Oprócz Montalcino, które dominuje w rankingu najdroższych ulic, cenione kamienne domy kosztują średnio do 2 milionów euro na Via Roma, w Asciano i na krajobrazie Montalbuccio w Sienie z niesamowicie pięknymi widokami.

A jeśli wolisz mieszkać w górach, to tutaj też mogę zaoferować domy na luksusowych ulicach Cortiny, w regionie Belluno, który jest królową Alp, jedynym, gdzie można znaleźć domy o średniej cenie przekraczającej milion euro w Alvera i Corso we Włoszech.

Czy chciałeś już spojrzeć na kilka opcji nieruchomości? Zadzwoń pod mój numer telefonu, umów się na spotkanie!