Włochy mają piękne wyspy

Wśród nich Sardynia, druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym. Wyższość w obszarze na Sycylii.

Sardynia to bajeczna kraina, krystalicznie czyste wody, prywatne plaże i zapierające dech w piersiach krajobrazy ze starożytnymi pozostałościami wież zbudowanych w epoce brązu. Wielu, którzy przynajmniej raz odwiedzili wyspę, nazywa ją wyspą ciszy.

Są laguny zamieszkane przez różowe flamingi i dzikie konie. Na wyspie unosi się aromat śródziemnomorskiej roślinności, ciepły i zdrowy klimat. Tu piękno jest naturalne i prawie nietknięte, stworzone przez wieki natury.

Co zobaczyć na Sardynii? Są to megality wykonane z surowego kamienia, nie można pominąć wież nuraghe, menhirów, świętych studni, grobowców olbrzymów i Domus de Yanas.

Sardynia jest często nazywana światem alternatywnym ze względu na swoje piękno. Wyspa od razu zachwyci Cię swoim urokiem i oryginalnością. Tu jest wszystko: historia i dziewicza przyroda, czyste powietrze i łagodne morze. Możesz bez końca podziwiać miasta o starożytnej historii. Z przyjemnością pozwolisz się zgubić w parkach przyrody, udać się na spoczynek, by odpocząć w zacisznych zatoczkach otoczonych naturą. Sardynia to naprawdę idealny świat na pobyt stały i rekreację.

Jeśli masz pomysł na osiedlenie się na wyspie, daj mi znać! Wybiorę dla Ciebie dom, willę, apartament w najpiękniejszych miejscach wyspy.