Nieruchomości w Lecco

Sprzedaż nieruchomości: domy, apartamenty, wille w Lecco

Lecco to włoska prowincja będąca częścią regionu Lombardia.
Większość turystów przyjeżdża na prowincję, aby podziwiać widoki na tutejsze Alpy, a także zwiedzić miasto stojące nad jeziorem. Zimą nie jest tu bardzo zimno, ale latem od górskich szczytów wieje mroźna bryza. Tutaj można miło spędzić czas z aktywną turystyką, ciesząc się górską scenerią i świeżym górskim powietrzem.
Lecco ma wiele tras rowerowych i pieszych. W porcie kursują promy, które mogą dostarczyć w dowolne miejsce na jeziorze. Miasto posiada dobrze rozwinięty system taksówek wodnych, które dowiozą Cię wszędzie w możliwie najkrótszym czasie.

Obszar posiada również dobrze rozwinięte obszary turystyczne. Każdy może również uprawiać sporty wodne lub górskie, nurkowanie i paralotniarstwo.
Poza rozrywką sportową na terenie województwa można wspaniale wypocząć i kulturalnie. Na przykład zawsze możesz odwiedzić Muzeum Historii Naturalnej, a także pobliskie planetarium. Warto odwiedzić kolorową i uroczą wioskę Varenna. Zaufaj mi, warto.
W prowincji można odwiedzić ogromną liczbę zabytków, z których głównym jest romański kościół św. Mikołaja, zbudowany w XVIII wieku, oraz spacerować po starożytnych mostach. Najstarszym jest most Visconti, którego początki sięgają XIV wieku.