Nieruchomości w Palermo

Sprzedaż nieruchomości: domy, apartamenty, wille w Palermo

Prowincja Palermo znajduje się na Sycylii we Włoszech. Palermo obejmuje duże miasta, takie jak Termini Imerese, Monreale i Palermo. Obejmuje również małą wyspę Ustica, która jest najpopularniejszym kurortem w Palermo.
Większość turystów jedzie do stolicy prowincji. Jest domem dla największej liczby zabytków kultury i architektury, obok Rzymu, Wenecji i dwóch innych miast. Miasto słynie również z obszaru Mondello, który przyciąga miłośników plaż z całej planety. Klimat prowincji jest łagodny i przyjemny, co tylko potęguje wrażenia z Palermo i pomaga rozwijać lokalny rynek nieruchomości. Popyt na piękne wille i osiedla jest zawsze na stabilnym poziomie.
Niedaleko Monreale zdecydowanie powinieneś odwiedzić starożytną katedrę, ozdobioną wspaniałym panelem mozaikowym.
Na terenie prowincji znajduje się rezerwat przyrody Madoni, który słynie nie tylko z pięknych krajobrazów, ale także z doskonałych ośrodków narciarskich na szczycie Pizzo Carbonara i na górze Piano Battaglia.
Uzdrowiska są również dobrze rozwinięte w Palermo, zwłaszcza Altavilla Milica. Popularne są również źródła termalne w pobliżu Termini Imerese.