Jak nie zostać czarną owcą we Włoszech lub jak zostać swoim wśród

obcy?

Uwaga inturyści i ci, którzy marzą o życiu we Włoszech!

Jak zachowywać się we Włoszech, aby zostać przyjętym do stada? Niedługo do nas przyjdziesz, obiecują otworzyć granice.

Moja zła rada z miłością do Włoch!

Po pierwsze, gestykuluj podczas mówienia i mów głośno! W przeciwnym razie będą patrzeć na ciebie krzywo i nazywać cię niewrażliwym!

Spotkałeś przechodnia na ulicy: nie zapomnij przytulić się, poklepać po ramieniu, uśmiechnąć się szeroko, pocałować (w policzki), a potem zapytać o drogę)))

Zawsze rozpoczynaj rozmowę z Włochami, a nie „jak się masz?” i "co gotujesz dzisiaj na lunch?" lub „co jadłeś wczoraj na obiad?” Te zwroty są utożsamiane z życzeniami zdrowia i dobrego samopoczucia!)))

Jeśli jesteś we Włoszech od dłuższego czasu, naucz się gotować włoską parmigianę, makaron i to wszystko dla 10-20 osób) i bądź gotowy do zapraszania gości do siebie codziennie i co drugi dzień. A bez tego nie zaprzyjaźnisz się dla siebie!)))

Więcej o przyjaciołach io "na tablicy". Za każdym razem, gdy idziesz do kawiarni z radością i głośno krzyczysz: cała kawa na mój koszt! (najlepiej po włosku!))) To najbardziej sprawdzony i najszybszy sposób na poznanie nowych ludzi. Działa to szczególnie dobrze na południu Włoch.

Oczywiście, wiesz, w mojej radzie jest trochę żartu, ale w zasadzie to są Włochy i tutaj swoje własne zasady i prawa komunikacji. A żeby stać się duszą firmy, trzeba być chociaż trochę Włochem)

Jak znaleźć przyjaciół za granicą?