Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Kup gotowy biznes w Ospedaletti

Купить готовый бизнес в Оспедалетти

Nieruchomości komercyjne w Ospedaletti to szansa na zarobienie doskonałych pieniędzy, nawet jeśli nie masz własnej firmy. Faktem jest, że miejsca te są bardzo znane od XIX wieku. Każdego roku na wakacje przyjeżdżają tu tysiące turystów i każdy z nich chce coś stąd zabrać. Dlatego nawet trudno sobie wyobrazić, jaki rodzaj obrotu pieniężnego ma tu miejsce.

Dzięki temu, nawet jeśli posiadasz nieruchomość komercyjną w Ligurii, możesz ją wynająć z dobrym zyskiem. Jednocześnie nie musisz sporządzać biznesplanu, badać rynku, płacić wynagrodzeń i tym podobnych. Musisz tylko zadbać o to, aby Twoja nieruchomość zawsze miała przyjemny wygląd, a rachunki były zawsze opłacane. W takim przypadku najemca będzie musiał zapłacić rachunki. {CUT}

Tym, którzy nadal chcą rozpocząć własny biznes w tych rejonach, możemy polecić zakup baru, restauracji, hotelu, hotelu. To znaczy kup gotowy biznes w Ospedaletti i kontynuuj go. Najważniejszą rzeczą jest zrozumienie na początku, dlaczego jest sprzedawany. Ponieważ nikt nie sprzeda „kopalni złota”. Cóż, co jest przyczyną spadku dochodów, to też trzeba doprecyzować, żeby zmienić tok pracy. Proszę mi wierzyć, bardzo szybko nawet „martwy” biznes zaczyna przynosić dobre zyski, jeśli jest właściwie zarządzany.

Zdarza się jednak, że istnieje możliwość zakupu gotowego biznesu we Włoszech, ale nie ma możliwości samodzielnego zarządzania nim. Może to wynikać z tego, że sam właściciel nie może być tu na stałe przez długi czas lub nie ma umiejętności biznesowych. W tym zakresie jesteśmy gotowi Ci pomóc. Możemy tymczasowo objąć pozycję liderów Twojego biznesu, dzięki czemu będziesz na bieżąco informowany. Będziesz otrzymywać raporty o wszystkim, co się dzieje, a bez Twojej zgody nie podejmiemy drastycznych decyzji.

W Ospedaletti można również założyć własną produkcję. W tym celu należy dobrze przestudiować, co zainteresuje lokalnego konsumenta. Oczywiście jedzenie zawsze będzie miało znaczenie, ponieważ zawsze jest tu duża liczba osób i nikt nie lubi długo stać w kolejce po hamburgera. Sprzęt pływacki, akcesoria kąpielowe i tak dalej, wszystko to zainteresuje kupującego, ale niektóre narodowe kazachskie rzeczy będą tu zupełnie nie na miejscu.

Możesz być również zainteresowany sprzedażą gotowego biznesu w Ligurii, własnej firmy. Rozwiązujemy również te problemy, ponieważ już niedługo sprowadzimy dla Ciebie rzetelnego klienta, który z przyjemnością stanie się właścicielem Twojej firmy.

 Nie znaleziono właściwości o określonych parametrach

Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика