Villa La Vigie dla projektanta w Cap Martin

„Uwielbiam, gdy najlepsze dopiero nadejdzie!” - słowa Karla Lagerfelda, słynnego projektanta mody. Z jednej strony maestro był niezmienny: rękawiczki, formalny garnitur, włosy związane w kucyk. Z drugiej strony kochał nowości.

Dotyczy to jego domów: willi w Monako, domu w Hamburgu, mieszkania w Nowym Jorku, mieszkania w Paryżu - mistrza mody łatwo rozstającego się z zabudowanymi ścianami. Przyjrzyjmy się domowi, który pamięta słynnego projektanta, czyli willi La Vigie na granicy z Monako, stojącej na wzgórzu, w zaroślach wybrzeża prowadzącego do Cap Martin.

Willa jest już dostępna do wynajęcia! Noc będzie kosztować co najmniej 15 000 euro, w sezonie kwota ta może wzrosnąć do 45 000 euro. Minimalna stawka obejmuje śniadanie i obsługę pokoju, całodobową ochronę oraz bezpłatny dostęp do prywatnej plaży Club Monte-Carlo i basenu olimpijskiego.

Dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Chanel, Karl Lagerfeld, kupił dom w 1988 roku. Villa La Vigie to jego letnia rezydencja na Riwierze Francuskiej, z sześcioma sypialniami i czterema łazienkami.Jest to jedna z najbardziej prestiżowych willi na Lazurowym Wybrzeżu ze względu na swoją historię, architekturę, położenie i uprzywilejowaną lokalizację.