Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Apartament z basenem w Monte Carlo blisko morza?

€ 22.700.000
270 m 2
Pokoje 5
Łazienki 3
Automatyczny 1
    Zapisać
wersja do druku

Aby pokazać na mapie

Opis:

Luksusowy apartament z basenem na Złotym Placu, Monako

W samym centrum Monte Carlo na sprzedaż jest elegancki, bardzo przestronny apartament z basenem i widokiem na morze.

Łączna powierzchnia to 520 m2, w tym taras z basenem i letnia kuchnia. Taras jest otwarty, można go przykryć namiotem lub zdjąć do woli (konstrukcja jest zamontowana). Teren tarasu jest pięknie udekorowany, wszystko w zieleni z ciekawą architekturą.

Powierzchnia mieszkalna - 270 m2, układ niestandardowy, podzielony na 2 skrzydła. Skład: salon, 2 sypialnie, wyposażona kuchnia, garderoba, łazienka, toaleta gościnna, szafy wnękowe.

Wszystkie pokoje mają dostęp do tarasów z widokiem na morze.

W drugim skrzydle znajdują się jeszcze 2 sypialnie z wbudowanymi szafami i 2 łazienki - wszystkie z widokiem na morze, nawet łazienka; przestronna garderoba, ciekawa konfiguracja zadaszonych tarasów.

Remont jest na najwyższym poziomie, wszystko jest w doskonałym stanie. Wszystkie łazienki są w pełni umeblowane wysokiej jakości armaturą, marmurem, wieloma lustrami i oświetleniem.

Apartamenty znajdują się w centralnej części Złotego Placu Monte Carlo. Minuta spacerkiem do Metropol, kilka minut do kasyna. Blisko morza z pięknym deptakiem, terenami spacerowymi, skwerami i parkami, licznymi kawiarniami, barami i restauracjami, butikami i supermarketami, cała infrastruktura. Apartamenty z basenem w najbardziej prestiżowej części Księstwa Monako czekają na Ciebie.

F

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика