Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Apartamenty blisko morza w La Condamine, Monako

€ 7.400.000
190 m 2
Pokoje 3
Łazienki 3
    Zapisać
wersja do druku

Aby pokazać na mapie

Opis:

Apartament z dużym tarasem blisko morza w La Condamine w Monako

W Monte Carlo na sprzedaż 2-poziomowy apartament z dużym tarasem blisko morza w nowej rezydencji Le Stella w dzielnicy La Condamine.
Całkowita powierzchnia mieszkania to 190 m2. Dolna kondygnacja (7 piętro) składa się z przedpokoju, jadalni z kuchnią, salonu, łazienki gościnnej, garderoby oraz oryginalnego tarasu w kształcie fali (pow. 50 m2). Na 8 piętrze znajdują się 2 sypialnie, 2 łazienki, garderoba oraz 2 balkony.
Residence Le Stella to jeden z nielicznych nowych budynków w Monako, obiekt zostanie oddany do użytku w 2018 roku. Budynek ten, nietypowy dla ogólnego krajobrazu architektonicznego Monte Carlo, to budynek o niestandardowym, awangardowym designie. Oprócz mieszkań na niższych kondygnacjach budynku znajdują się lokale handlowo-biurowe oraz parking. Całodobowa usługa konsjerża jest do Twojej dyspozycji. Wszystkie pomieszczenia budynku wyposażone są w system klimatyzacji.
Historyczna i handlowa dzielnica Monako, La Condamine, to jeden z najciekawszych i najbardziej dynamicznych obszarów Monte Carlo. Istnieją atrakcyjne tereny spacerowe z kawiarniami i restauracjami. W odległości spaceru od Pałacu Książęcego w Monako, Muzeum Oceanograficznego, a także otwartego stadionu wodnego (Stade Nautique Rainier III), egzotycznego ogrodu, portu Herkulesa.

Możemy zaproponować Państwu inne opcje mieszkań w tym kompleksie mieszkaniowym.

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Penthouse z basenem nad morzem w Monako, okolica Fontvieille
€ 7.600.000

Penthouse z basenem nad morzem w Monako, okolica Fontvieille

Sprzedaż: Działka #3090

Dwupiętrowy penthouse z basenem nad morzem w Monako | okolica Fontvieille Zwracamy uwagę na piękny dwupiętrowy penthouse z basenem nad morzem w Monako. Penthouse zajmuje 2 najwyższe piętra luksusowej rezydencji Rosa Maris...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика