Włochy:

Corso Imperatrice, 8 - 18038 San Remo (IM)
Telefon: +390184639032 - +393884227146
E-mail: info@azarovs.ru

Sprzedaż nieruchomości we Włoszech w drodze licytacji.

Cechy aukcji nieruchomości we Włoszech.

Aukcje nieruchomości we Włoszech to świetny sposób na zakup nieruchomości lub ruchomości po niższej cenie, z pełną gwarancją, że nie ma żadnych długów na przedmiocie zakupu.

Konsekwencje kryzysu gospodarczego nadal dotykają właścicieli różnych nieruchomości, a niektórzy nie są w stanie terminowo spłacać swoich długów wobec państwa lub banków, więc nieruchomość trzeba oddać, aby spłacić dług. Dlatego kwota zapłacona przez nowego nabywcę za ten lub inny przedmiot spłaci sam dług, który spowodował sprzedaż, więc nowy właściciel nie będzie musiał stawić czoła temu, że będzie musiał zapłacić dodatkowe pieniądze.

Licytacja sądowa odbywa się dziś na bardziej lojalnych dla kupującego warunkach. O ile wcześniej nie można było zajrzeć do wnętrza obiektu, a kupując można było polegać tylko na opinii eksperta, dziś sytuacja się zmieniła – teraz obiekt można dokładnie obejrzeć.

Aukcja zaostrzyła również jej pozytywne aspekty w zakresie przyspieszenia nabywania nieruchomości. Teraz możesz kupić dowolny przedmiot z aukcji, korzystając z szybszej procedury niż w porównaniu ze zwykłym procesem kupna i sprzedaży, a sam przedmiot może kosztować znacznie mniej niż w przypadku zakupu za pośrednictwem agencji. Od drugiej opcji zakupiona nieruchomość we Włoszech będzie kosztować znacznie więcej. Korzyści z zakupu nieruchomości z licytacji sądowej.

Przed wystawieniem przedmiotu na sprzedaż sędzia dokładnie sprawdza wszystkie dokumenty i oferty od osób chcących nabyć tę nieruchomość. Sprzedawany przedmiot jest sprzedawany całkowicie wolny od jakichkolwiek obciążeń i długów, co oznacza, że nowy właściciel nie zostaje przeniesiony do płacenia starych, niezapłaconych podatków. Jeśli przedmiot został zakupiony w drodze licytacji sądowej, kupujący jest całkowicie chroniony przed oszustwami, a wszystkie prawa są gwarantowane i chronione przez włoskie prawo.

Baza nieruchomości jest aktualizowana codziennie, więc nie natkniesz się na to, że nieruchomość Ci się podobała, ale została już sprzedana.

Aby uzyskać prawo do udziału w licytacji, wystarczy wpłacić w sądzie 10% pierwotnego kosztu obiektu. A już resztę kwoty można przelać w wyznaczonym przez sąd terminie, który może trwać do 3 miesięcy.

Ponad 45 tysięcy obiektów rocznie trafia na licytację sądową i wśród tej obfitości trudno nie znaleźć czegoś odpowiedniego.

W porównaniu do ceny rynkowej na aukcji można kupić to samo, ale taniej o 30-50%. Na aukcji można kupić zarówno nowe mieszkania we Włoszech, jak i wtórne lub niewykończone, ale po cenie niższej niż na rynku.

Przed rozpoczęciem aukcji obiekt można dokładnie obejrzeć, zarówno samodzielnie, jak i z własnymi ekspertami. Koszt podatków i opłat wyniesie od 4 do 20% wartości nieruchomości, będzie to zależało od szeregu czynników ustalonych w sądzie. Nawet po zapłaceniu wszystkich podatków, opłat i wysokości kosztu obiektu wszystkie koszty będą znacznie niższe niż w przypadku zakupu tego obiektu nie na aukcji, ale w agencji.

Jednocześnie ze względu na skutki kryzysu podaż przewyższa popyt, co oznacza, że ceny nieruchomości są naprawdę niskie. Co więcej, za każdym razem, gdy przedmiot nie przejdzie aukcji, jego wartość każdorazowo spada o około 25%. A to sprawia, że ten przedmiot można kupić nie z 50% rabatem, a nawet z 70%.

Kupowanie nieruchomości na aukcjach jest opłacalne nie tylko dlatego, że jest tanie i zabezpieczone przed oszustwami, ale także dlatego, że obecność Twojej nieruchomości we Włoszech przyspiesza proces uzyskania pozwolenia na pobyt lub pozwala na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Zapewniamy pełen pakiet usług związanych z zakupem nieruchomości na aukcji we Włoszech.

Яндекс.Метрика