Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Kup gotowy biznes w Bordighera

Купить готовый бизнес в Бордигере

Nieruchomości komercyjne w Bordighera interesują biznesmenów z różnych krajów, w tym naszych rodaków. Faktem jest, że sprzedaż gotowego biznesu w Ligurii jest bardzo dochodowym przedsięwzięciem. Oczywiście przed zakupem hotelu, restauracji, zajazdu czy baru należy zadać sobie i właścicielowi pytanie, z jakiego powodu zdecydował się sprzedać dochodowy biznes. Ale nie zawsze powodem sprzedaży jest to, że firma zbankrutowała i trzeba sprzedawać szybciej, aby w ogóle nie pozostać bez dochodów. W rzeczywistości może się zdarzyć, że właściciel musi opuścić kraj pilnie i na długi czas. Albo po prostu chce oddać swój biznes w dobre, odpowiedzialne ręce. Ale może się również zdarzyć, że gotowy biznes we Włoszech, który jest Ci oferowany i obiecał, że zwróci się w krótkim czasie, jest w rzeczywistości szalenie zadłużony wobec banków lub lokalna administracja ma widok na obszar, w którym znajduje się firma.

{skaleczenie}

Dlatego wkrótce będziesz musiał poszukać nowego budynku. Tak czy inaczej, nie warto robić interesu bez specjalistów. My w tym przypadku „zjedliśmy psa”, więc doskonale wiemy, jak idzie sprzedaż gotowego biznesu w Ligurii. Znamy wszystkie prawa i jesteśmy świadomi wszystkich tych zmian, które są przeprowadzane dość często.

Pomożemy Ci kupić gotowy biznes w Bordighera, a także doradzimy w zakresie prawidłowej kontynuacji zakupionego biznesu. Cokolwiek wybierzesz - kupując batonik lub produkcję w Bordighera, sprawdzimy wszystkie dokumenty pod kątem ich autentyczności, a także sam biznes pod kątem rzeczywistego stanu rzeczy. Będziesz dokładnie wiedział, czy ta firma ma długi, niespłacone pożyczki, jakie dochody przynosi ten rodzaj działalności.

W razie potrzeby podejmiemy również niezbędne działania w celu zwiększenia sprzedaży. Jeśli nie jesteś w kraju i nie ma komu powierzyć swojej działalności, jesteśmy gotowi wziąć na siebie tę odpowiedzialność i informować Cię na bieżąco. Jednocześnie wyższe stanowiska zajmą osoby z wysokim wykształceniem i dużym stażem pracy. Nieruchomości komercyjne w Ligurii zapowiadają wielkie perspektywy. Miejsca te odwiedzane są przez dziesiątki tysięcy turystów przez cały rok, co oznacza, że Twoimi klientami będą nie tylko lokalni mieszkańcy, ale również obcokrajowcy, którzy mają bzika na punkcie tych miejsc. Ponadto dobrze ugruntowany biznes to nie tylko dużo pieniędzy, ale zielone światło na uzyskanie pozwolenia na pobyt, obywatelstwa włoskiego i szeregu innych korzyści.

 
Sprzedam lodziarnię we Włoszech
€ 650.000

Sprzedam lodziarnię we Włoszech

Sprzedaż: Działka #5269

Gotowa lodziarnia na sprzedaż w Bordighera Sprzedam dużą kawiarnię z warsztatem do produkcji lodów i wyrobów cukierniczych w centrum miasta.Sprzedam gotowy biznes i samą nieruchomość. Kawiarnia składa się...Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика