Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Kup gotowy biznes w Ospedaletti

Купить готовый бизнес в Оспедалетти

Nieruchomości komercyjne w Ospedaletti to świetna szansa na zarobienie pieniędzy, nawet jeśli nie masz własnej firmy. Faktem jest, że miejsca te są bardzo znane od XIX wieku. Tysiące turystów co roku przyjeżdżają tu na odpoczynek i każdy z nich chce coś stąd zabrać. Dlatego nawet trudno sobie wyobrazić, jaki rodzaj obrotu pieniężnego ma tu miejsce.

Tak więc, nawet jeśli masz nieruchomość komercyjną w Ligurii, możesz ją wynająć, z dobrym zyskiem. Jednocześnie nie musisz sporządzać biznesplanu, badać rynku, płacić wynagrodzeń i tym podobnych. Wystarczy, że zadbasz o to, aby Twoja nieruchomość zawsze zachowała przyjemny wygląd, a rachunki zawsze były opłacane. Jednocześnie najemca będzie musiał zapłacić rachunki.{CUT}

Tym, którzy nadal chcą rozpocząć własny biznes w tych rejonach, możemy polecić zakup baru, restauracji, hotelu, hotelu. To znaczy kup gotowy biznes w Ospedaletti i kontynuuj go. Najważniejszą rzeczą jest zrozumienie na początku, dlaczego jest sprzedawany. Ponieważ nikt nie sprzeda „kopalni złota”. Cóż, co jest przyczyną spadku dochodów, to też trzeba znaleźć, żeby zmienić tok pracy. Uwierz mi, już wkrótce nawet najbardziej „martwy” biznes zaczyna przynosić dobre zyski, jeśli jest właściwie zarządzany.

Zdarza się jednak, że istnieje możliwość zakupu gotowego biznesu we Włoszech, ale nie ma możliwości samodzielnego zarządzania nim. Może to wynikać z tego, że sam właściciel nie może być tu na stałe przez długi czas lub nie ma umiejętności biznesowych. W tym zakresie jesteśmy gotowi Ci pomóc. Możemy tymczasowo przejąć funkcję liderów Twojej sprawy, informując Cię na bieżąco. Będziesz otrzymywać raporty o wszystkim, co się dzieje, a bez Twojej zgody nie podejmiemy drastycznych decyzji.

W Ospedaletti można również założyć własną produkcję. Aby to zrobić, musisz dobrze przestudiować, co będzie interesujące dla lokalnego konsumenta. Oczywiście jedzenie zawsze będzie miało znaczenie, ponieważ zawsze jest tu duża liczba osób i nikt nie lubi długo stać w kolejce po hamburgera. Sprzęt pływacki, akcesoria kąpielowe i tak dalej, wszystko to będzie interesujące dla kupującego, ale niektóre narodowe kazachskie rzeczy będą tutaj zupełnie nie na miejscu.

Możesz być również zainteresowany sprzedażą gotowego biznesu w Ligurii, swojej własnej firmy. Te problemy również rozwiązujemy, gdyż już niedługo sprowadzimy dla Ciebie rzetelnego klienta, który z przyjemnością stanie się właścicielem Twojej firmy.

 Nie znaleziono właściwości o określonych parametrach

Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика