Czy chcesz zachować to wyszukiwanie?

Otrzymuj nowe reklamy pasujące do Twojej prośby przez e-mail co tydzieńDziękuję Ci!

Zapisaliśmy Twoją prośbę, będziesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje e-mail z najnowszymi wybranymi dla Ciebie wiadomościami!

Kup ziemię w Imperium

Купить землю в Империи

Grunty w Imperii i grunty pod budowę domu lub willi są teraz bardzo istotne na rynku nieruchomości w Ligurii. W końcu budowanie nowego domu jest zawsze bardziej ekonomiczne niż kupowanie drugiego. Muszę powiedzieć, że Imperium jako osada powstało na początku ubiegłego wieku z dwóch pobliskich miast - Porto Maurizio i Onelii. Odległość między nimi wynosiła trzy kilometry i żyli dość odizolowani od siebie.

Jednocześnie mieszkańcy tych miast wyrażali szczerą niechęć do zjednoczenia i nawet powyższy dekret nie przekonał ich do tego od razu. Co więcej, żadne z miast nie chciało być miejscem, w którym miałoby znajdować się centrum administracyjne nowego miasta, więc musiało być ono zlokalizowane na obrzeżach, z dala od dwóch głównych aglomeracji miejskich. Dziś to taka niezwykła cecha tego miasta.

{skaleczenie}

Przez wiele lat, aż te dwie osady zasymilowały się, układali stosunki między sobą, nawet przy pomocy broni. Po wydaniu dekretu o zjednoczeniu miasta te zaczęły wspólnie uczyć się zarządzania nową i już wspólną osadą. Jednym z ruchów w kierunku pojednania była decyzja o budowie portu handlowo-turystycznego, który połączyłby oba obszary i pojawiła się potrzeba budowy dworca kolejowego. Ziemia Imperium przeżyła w swoim życiu nawet II wojnę światową, kiedy była wielokrotnie bombardowana. A wojska francuskie nawet przez miesiąc okupowały te terytoria. Dopiero w latach 70. Imperium zaczęło się odbudowywać, więc długo oczekiwany port turystyczny został otwarty dopiero w 2009 roku.

Dziś sprzedaż ziemi w Imperium jest dość aktywna i to nie tylko wśród okolicznych mieszkańców. Cudzoziemcy, w tym nasi rodacy, nie mają nic przeciwko zostaniu właścicielami gruntu pod budowę domu w Ligurii, ponieważ ta możliwość pozwala wybudować nieruchomość według projektu, który najbardziej Ci się podoba i nie musisz godzić się z istniejącym układem . Możesz kupić ziemię w Ligurii po różnych cenach, wszystko zależy od jej wielkości, dostępności komunikacji i lokalizacji. Działka we Włoszech jest na sprzedaż na korzystnych warunkach nie tylko dla Włochów, ale także obcokrajowcy mogą stać się właścicielami takiej ziemi po korzystnych cenach.

Pomożemy Ci wybrać dowolną działkę w Imperium w najlepszej cenie, zarówno pod budowę, jak i na wszelkie inne potrzeby. Ponadto gwarantujemy, że nie napotkasz żadnych pułapek związanych z Twoją nową nieruchomością, ponieważ wszystko dokładnie sprawdzamy i samodzielnie przygotowujemy dokumenty dotyczące sprzedaży i kupna, ponieważ nasz personel zatrudnia kompetentnych prawników, którzy zawsze są na bieżąco ze wszystkimi zmianami we włoskim prawie.

 
Działka z projektem w Imperii
€ 230.000

Działka z projektem w Imperii

Sprzedaż: Działka #3433

Działka z zatwierdzonym projektem w Imperia Na sprzedaż działka z zatwierdzonym projektem w mieście Imperia w strefie Oneglia z pięknym widokiem na morze. Dostęp prywatny. Około 900 metrów od centrum. Istnieje możliwość...Chcesz być świadomy, kiedy pojawiają się nowe obiekty o takich cechach?

Zapisz swoje wyszukiwanie
Włochy
AiroleAlassioAlbengaAlbisola SuperioreAmegliaAndoraApricaleArcolaArenzanoArmoArnascoAurigoAvegnoBadaluccoBaiardoBalestrinoBardinetoBargagliBergeggiBeverinoBogata szklarnia ”Bogaty w Zatoce SpeziaBogliascoBoissanoBolanoBonassolaBordigheraBorghetto D'ArrosciaBorghetto Di VaraBorghetto Santo SpiritoBorgio VerezziBorgomaroBormidaBorzonascaBroń TaggiaBrugnatoBusallaCalice Al CornoviglioCalizzanoCampo LigureCampomoroneCamporossoCarascoCaravonicaCarrodanoCasanova LerroneCasarza LigureCastelbiancoCastellaroCastelnuovo MagraCastelvecchio Di Rocca BarbenaCastiglione ChiavareseCelle LigureCengioCeranesiCerialeCerianaCezChiavariChiusanicoChiusavecchiaCisano Sul NevaCivezzaCogoletoCogornoCoreglia LigureCosio di ArrosciaCostaraineraCrocefieschiCykaniaCyprysDavagnaDegoDeiva MarinaDeskaDiano ArentinoDiano CastelloDiano MarinaDiano San PietroDolceacquaDolcedoDrzwiErliFavale Di MalvaroFiumaretta di AmegliaFontanigordaFrachtFramuraGarlendaGenuaGiusteniceGorretoGwiazdaImperiaIsola del CantoneIsolabonaJabłkajadę do LiguriiJeleńKair MontenotteKamień LiguryjskiKarpasiokielich liguryjskikoseriaLaiguegliaLeiviLericiLevantoLiga finałowaLorsicaLucinascoLumarzoMaglioloMaissanaMaksimumMallareMarina AlbissolaMarina Di AndoraMasoneMendaticaMezzanegoMignanegoMoconesiMoja córkaMolini Di TrioraMonegliaMontalto LigureMontebrunoMontegrosso Pian LatteMonterosso Al MareMontoggioMurialdoNasinoObserwujOgr FeglinoOlivetta San MicheleOnzoOpieka nad samochodemOreroOrtonowoOrtoveroOrzeł ArrosciaOsigliaOspedalettiOłtarzPaletyzacjaPerinaldoPiana CrixiaPietrabrunaPieve di TecoPieve LigurePlodioPoggiPompejańskiPontedassioPontinvreaPornasPortofinoPortovenerePożyczkaPropataPrzyprawaQuilianoRanzoRapalloReccoRezzoRezzoaglioRialtoRiomaggioreRiva LigureRoccavignaleRocchetta Di VaraRocchetta NervinaRonco ScriviaRondaninaRoussillonRovegnoSan Bartolomeo Al MareSan Biagio Della CimaSan Colombano CertenoliSan Lorenzo al MareSan RemoSant'OlceseSanta Margherita LigureSanto Stefano Al MareSanto Stefano D'AvetoSanto Stefano Di MagraSarzanaSasselloSavignoneSavonaSeborgaSestri LevanteSkrzynkaSoldanoSoriSpotornoStellanelloSzósty GodanoSzyszkaTaggiaTerzorioTesticoTiglietoToiranoTorrigliaTovo San GiacomoTribognaTrioraTysięcznyUrbeValbrevennaVallebonaVallecrosiaVarazzeVarese LigureVendoneVentimigliaVernazzaVessalicoVezzano LigureVezzi PortioVillanova D'AlbengaVobbiaWasiaszWałek zębatyWilla FaraldiWózWycofaćŻadenZamek VittorioZespół muzycznyZignagoZoagliZuccarello
Яндекс.Метрика