Gdzie są najbardziej niesamowite miejsca we Włoszech na świętowanie Nowego Roku?

Zostało bardzo mało czasu do Nowego Roku i zmian we Włoszech: przygotowywane są wspaniałe pokazy i spektakle, które pomogą nam spotkać 2022 w te trudne dni przy dźwiękach muzyki.

Tak jak w poprzednich latach: na głównych włoskich placach każdego miasta, do którego chciało się tańczyć i bawić się w oczekiwaniu na ostatnie chwile minionego roku, rozbrzmiewała muzyka.

Na niezapomnianą noc sylwestrową wybrałem najlepsze lokalizacje we Włoszech, gdzie zawsze było dużo wesołych ludzi. Mam nadzieję, że w dzisiejszych czasach nic nie przeszkodzi Wam w zabawie i świętowaniu Nowego Roku.

Zawsze we Florencji, 31 grudnia kilka placów zostało przekształconych w sceny na świeżym powietrzu, aby utorować drogę do magicznej nocy w jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Spacer do Piazzale Michelangelo, Piazza della Signoria, Piazza San Lorenzo, Piazza Pitti i Piazza Santissima Annunziata, gdzie zwykle odbywa się wiele imprez muzycznych.

A co z Rzymem? Z roku na rok serce Rzymu zawsze zamieniało się w wymarzone miejsce z pokazami, muzyką i projekcjami świetlnymi. Impreza rozpoczęła się wieczorem 31 grudnia w Circus Maximus, który z tej okazji zamieni się w duży plac, czekając na nowy rok ze światłami, dźwiękami, występami akrobatycznymi, projekcjami świetlnymi i fajerwerkami.

Jest też Rimini, gdzie powszechnie obchodzony jest Sylwester: wiele imprez, pokazów i spektakli ożywi ulice starego miasta i bulwary. Wiele setów DJ-skich zamieniło miasto w przepiękną dyskotekę na świeżym powietrzu na noc pełną emocji i zabawy.

Miejmy nadzieję, że Sylwester zapewni nam prawdziwe wakacje!