Zabytkowa willa nad morzem w Sanremo

€ 7.000.000
2000 m 2
Pokoje 19
Łazienki 20
Automatyczny 2
    Zapisać

Opis:

Luksusowa willa z parkiem w Sanremo

Na sprzedaż oferowana jest wyjątkowa luksusowa willa 200 metrów od morza w centrum kurortu Sanremo na wybrzeżu Ligurii. Luksusowy budynek o powierzchni ponad 2000 mkw. m, składa się z trzech kondygnacji połączonych windą i marmurowymi schodami.

Parter willi zajmują: duży hol, jadalnia, kaplica, pomieszczenie gospodarcze i salon z freskami na suficie i przepięknym wystrojem w stylu późnego renesansu. Do dyspozycji Gości jest taras z kolumnami.

Na parterze znajduje się siedem sypialni z łazienkami, balkony i duży taras z widokiem na morze. Na drugim piętrze znajduje się dwanaście sypialni z łazienkami. Sufity pokoi i ściany zdobią sztukaterie. W razie potrzeby można dokonać przebudowy pomieszczeń na wyższych piętrach willi, pozwolenie na przebudowę zostało już uzyskane.

W przyziemiu budynku znajdują się pomieszczenia usługowe.

Willa otoczona jest pięknym parkiem ze stuletnimi drzewami i widokiem na morze. W razie potrzeby przed domem można zbudować odkryty basen, który został już zatwierdzony. Powierzchnia działki to około 3000 mkw. m.

Willa została wybudowana w drugiej połowie XIX wieku dla rodziny Turati, budynek jest doskonale zachowany. W XX wieku w domu mieścił się prywatny szpital, a następnie dom opieki. Willa jest sprzedawana do remontu.

Charakterystyczne cechy elewacji willi oraz wystrój wnętrz nawiązują do jednej z wizytówek San Remo – Villi Nobel. To nie przypadek, bo oba zabytkowe budynki zaprojektował architekt Pio Soli.

Willa znajduje się w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej, zaledwie kilka minut od piaszczystych plaż, portu jachtowego i głównych ulic miasta.

G

Główna charakterystyka:

Detale:Zadaj sprzedawcy pytanie

Aleksei Azarov

Aleksei Azarov

| a@azarovs.ru |

Podobne reklamy

Luksusowa willa w Sanremo z parkiem
€ 7.000.000

Luksusowa willa w Sanremo z parkiem

Sprzedaż: Działka #4564

Luksusowa nieruchomość w Sanremo 700 m2 Do sprzedania elegancka willa o powierzchni 700 m2 z widokiem na morze oraz pensjonat o powierzchni 180 m2. Willa znajduje się na trzech piętrach z widokiem na morze i dużym parkiem...

Twoja historia wyszukiwania

Яндекс.Метрика