EMILIA ROMAGNA JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ OBRAZOWYCH REGIONÓW WE WŁOSZECH!

Byłeś w tym regionie? Nie? To ten artykuł jest dla ciebie!

Emilia-Romania jest bardzo zróżnicowana: tutaj wzgórza ustępują jasnozielonym gajom, piaszczystym wybrzeżom - kamiennym workom starożytnych miast. Ludzie przyjeżdżają tu dla krajobrazów i zabytków. W Emilii łatwo połączyć wakacje nad morzem, zwiedzanie, podziwianie przyrody i poprawę zdrowia w uzdrowiskach i kąpielach termalnych.

W Emilii-Romagnie znajduje się wiele starych posiadłości, można je znaleźć w całej północnej części Emilii-Romania.

Kontrastowe jest wybrzeże Adriatyku: po jednej stronie są doliny, czasem wręcz opustoszałe i plaże, na których nie ma gdzie się zakochać w jabłku.

Trochę historii: dlaczego region tak się nazywa. Jego nazwa pochodzi od szlaku handlowego Emilia, który łączy Rimini i Piacenza, który został zbudowany przez rzymskiego konsula Marka Emiliusza Leopidusa. Kawałek „Romagny” z Bizancjum, którzy zajęli część terytorium w VI wieku naszej ery. NS. Tak więc historia sięga wieków.

⠀ Do niedawna do Emilii-Romania przyjeżdżali turyści nie tylko z całych Włoch i Europy, ale także ze świata. Po co? Aby zobaczyć starożytne miasta bogate w historię. A także chłonąć słynne kurorty, w których stosuje się lecznicze błoto termalne, pływać w morzu.

W Emilii jest miejsce na nocleg: na całym wybrzeżu rozsiane są wygodne hotele, kluby i restauracje, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów.

Nieruchomości w tym regionie są bardzo popularne, dlatego wielu Włochów próbuje stworzyć tutaj dom, aby cieszyć się naturą i relaksem.

Jeśli chcesz mieć nieruchomość w tym regionie tak jak oni, skontaktuj się z nami, odetchnijmy fajnym domem!