Domki mobilne i dlaczego są popularne we Włoszech?

Chociaż większość z nas woli komfort, duży dom, z ogrodem i basenem, ale są też inne domy przystosowane do innego stylu życia: na przykład domek mobilny.

Traveller to mały domek mobilny na kółkach, idealny dla osób szukających wygodnego życia w podróży.

Domy te mają nieco ponad 8 metrów długości i wewnętrzną powierzchnię mieszkalną około 30 m2. Pierwszą rzeczą, która wyróżnia nowoczesne domki mobilne jest ich wygląd: wygląda jak bardzo przytulny dom, wnętrze jest pięknie zaprojektowane.

W szczególności w wielu domach przestrzeń wewnętrzna jest zorganizowana na dwóch poziomach, połączonych drewnianymi schodami. Na parterze znajduje się kuchnia z różnymi funkcjami i sprzętami, kuchenka, lodówko-zamrażarka, duży zlew, szafki i półki.

Schody są pierwszą rzeczą, którą widzisz po wejściu do domu. Jego funkcja jest bardzo ważna, nie tylko dlatego, że daje dostęp do ostatniej kondygnacji, ale również dlatego, że pełni rolę modułu kontenerowego.

Na parterze znajduje się również stół, składany stolik i oczywiście łazienka. Do części sypialnej prowadzą schody. Teraz te domy stają się bardzo popularne.