Nieruchomości w Beausoleil

Beausoleil to przytulne małe miasteczko położone na wybrzeżu Francji, na granicy z Księstwem Monako, w odległości krótkiego spaceru od Monte Carlo. To miasto wśród miast i gór – jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na ziemi. Beausoleil znajduje się na zboczu naturalnego gigantycznego półkolistego amfiteatru utworzonego przez górę i zatokę.

Wisi nad Monte Carlo jak orle gniazdo. Wygląda na to, że drapacze chmur znajdującego się pod nim kasyna chcą dotrzeć do antycznych ulic miasta. Najpiękniejszy widok na Lazurowe Wybrzeże otwiera się z najwyższych punktów miasta. Niewiele może się równać z tym miejscem pod względem siły wrażenia i piękna panoramicznych widoków!

Jako osobna gmina Beausoleil pojawiła się na mapie współczesnej Francji stosunkowo niedawno, bo w 1904 roku, ale zachowuje starożytne wielowiekowe tradycje. Niegdyś znajdowała się tu wioska pasterzy, ale dogodne położenie i doskonała widoczność pozwoliły zamienić małą wioskę w placówkę obserwacyjną. Wąskie uliczki, zachowane ślady rzymskiego dziedzictwa.

Dają malowniczy widok na całą wioskę, a wznosząc się stromo pod górę, gubią się wśród licznych kwitnących ogrodów. Beausoleil jest słusznie dumny ze swoich wspaniałych willi Belle Epoque (piękna epoka, koniec XIX-początek XX wieku), The Riviera Palace i wyjątkowy rynek pod szklaną kopułą. W budowie tych wyjątkowych obiektów architektonicznych uczestniczyła słynna firma Eiffel. Mieszkańcy Beausoleil mają świetną okazję, by być w gąszczu rzeczy, ale patrzeć na wszystko z daleka. Tutaj możesz odpocząć od zgiełku, ale schodząc na dół przenosisz się do innego kraju i innego świata.

Beausoleil żyje pod wpływem aktywnego sąsiada i uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych i sportowych Księstwa Monako. World Grand Prix, festiwal cyrkowy, otwarcie turnieju tenisowego, wszystkie te ważne wydarzenia Monte Carlo odbywają się pod czujnym okiem mieszkańców miasta. A doroczny wrześniowy pokaz jachtów w Monako, na którym prezentowane są najdroższe i najbardziej ekskluzywne jachty na świecie, wygląda fantastycznie od Beausoleil. Decydując się na zakup nieruchomości w Beausoleil na Lazurowym Wybrzeżu, można znaleźć zarówno domy wolnostojące i wille, jak i apartamenty lub apartamenty w kompleksach mieszkaniowych.

Wybór jest dość szeroki i pozwala wybrać zakwaterowanie, które będzie odpowiadało Twoim gustom i nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Nieruchomość w Beausoleil będzie doskonałym nabytkiem dla tych, którzy marzą o życiu w pięknym, spokojnym i wygodnym miejscu.