Nieruchomości w Saint-Jean-Cap-Ferrat

Kupno willi lub domu w Saint-Jean-Cap-Ferrat to korzystna oferta dla tych, którzy preferują relaks w komforcie.

Riwiera Francuska jest atrakcyjna dla wielu turystów z wielu powodów. Przede wszystkim jest to malownicze miejsce, które znane jest od kilkunastu lat, ale dziś jest tak popularne, że przyciągnęło miliardy dolarów inwestycji, dlatego powstały tu luksusowe hotele, drogi i atrakcje. A dla tych, którzy chcą wynająć nieruchomość w Antibes, istnieje szeroka oferta domów, willi, apartamentów i apartamentów.

Kiedyś te ziemie odwiedzali różni sławni ludzie. Był tam Picasso, który w ciągu półtora roku namalował ponad półtora setki obrazów, które do dziś znajdują się w jego muzeum. Tutaj sam Napoleon został uwięziony i ułaskawiony, ponieważ sędziowie byli w stanie przekonać, że Francja potrzebuje tak utalentowanego wojownika. A wielki botanik Thuret założył tu swój ogród i zaprezentował okolicę z szeroką gamą egzotycznych palm i innych roślin. Kariera Thureta rozpoczęła się ciekawie, był zdesperowanym botanikiem, który miał obsesję na punkcie eksperymentów z aklimatyzacją i uprawą roślin tropikalnych. Kupił pierwsze cztery hektary i zaczął realizować swoje genialne pomysły. Po wielu wzlotach i upadkach nadal zdołał dać Riwierze ponad trzy tysiące gatunków egzotycznych roślin. Dziś jego ogród jest zawsze pełen gości, nawet w najgorętszy dzień.

Wielu odwiedzających woli kupić willę lub dom w Saint-Jean-Cap-Ferrat zamiast hoteli. Hotele od dawna nie są interesujące, ponadto chcę przytulności i komfortu, więc dom lub willa na krótki czas na Riwierze Francuskiej bardzo się do tego nadają.

Przybywając do Saint-Jean-Cap-Ferrat, wynajęcie willi, domu lub mieszkania nie jest trudne. W możliwie najkrótszym czasie dobierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiednią opcję.