Kup willę w Eze-sur-Mer

Willa w Eze w przystępnej cenie jest całkiem możliwa dla tych, którzy mają niezbędne fundusze i chcą kupić nieruchomość na Riwierze Francuskiej.

Miasto Eze jest uważane za dumę Riwiery Francuskiej, ponieważ osada ta jest geograficznie położona w wyjątkowym miejscu - na szczycie góry i jej zboczach. Stamtąd można podziwiać wspaniałe widoki na morze i wybrzeże miasta.

Można sobie tylko wyobrazić, jak przyjemnie jest przebywać we własnym domku na zboczu wzgórza, gdy wyjście na balkon otwiera nieopisany widok na błękitne wody Morza Śródziemnego i modne jachty i łodzie powoli płynące po nim. Dlatego sprzedaż willi w Eze jest bardzo popularna wśród kupujących, których stać na zakup ekskluzywnych luksusowych willi. Co jeszcze przyciąga ludzi do kupowania nieruchomości w Eze, oprócz niebiańskich warunków naturalnych i przyjemnego krajobrazu?

To małe miasteczko ma bardzo długą historię. Pierwsze osady, które żyły na tym terenie, według różnych wersji, pochodzą sprzed czterech tysięcy lat. Wielokrotnie to miasto było zdobywane przez różne ludy, które pozostawiały po sobie różne zabytki kultury i architektury. Tak więc nazwa Eze pochodzi od imienia pogańskiej bogini Izydy, świątyni zbudowanej tutaj przez Fenicjan. W Eze zachowały się dwa kościoły, które powstały w średniowieczu, jest to Kościół Wniebowzięcia Matki Bożej i Świątynia Krzyża. W jednym z nich znajduje się krzyż egipski, który przypomina o pochodzeniu nazwy miasta.

Dla tych, którzy chcą kupić willę w Eze, oferujemy nasze usługi sprzedaży i wynajmu dowolnej nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu. Sporządzimy wszystkie niezbędne dokumenty, wybierzemy dla Ciebie domek zgodnie z Twoimi wymaganiami, po uprzednim udaniu się na miejsce i zbadaniu nieruchomości na miejscu razem z Tobą.