Imigracja do Włoch | Kupowanie nieruchomości we Włoszech i uzyskanie pozwolenia na pobyt we Włoszech

Po zakupie nieruchomości we Włoszech stajesz przed wyborem. Robić lub nie robić pozwolenia na pobyt we Włoszech.

Po pierwsze, możesz zaoszczędzić 7% na podatkach. Ponieważ, jeśli wnioskujesz o świadczenia od państwa włoskiego w akcie notarialnym sprzedaży, masz prawo do tylko 2% zamiast 9% podatków od całkowitej wartości katastralnej. Nazywa się to kupnem pierwszego domu.

Po drugie, jeśli znalazłeś pieniądze na zakup nieruchomości we Włoszech, to masz pieniądze, które pomogą Ci bez problemu wyemigrować do Włoch.

Po trzecie, każdy marzy o przejechaniu Europy bez problemów wizowych i ciągłych kolejek. Wizę typu D otrzymujesz tylko raz w Moskwie, w Punkcie Wizowym i to wszystko! Następnie wykonamy dla Ciebie całe przedłużenie we Włoszech.

Dlatego imigracja do Włoch jest dziś jedną z najczęstszych opcji. Dziś wiele osób, które nie zrealizowały się w swoim ojczystym kraju, chcą spróbować się wykazać i osiągnąć wyżyny w innych krajach.

Jednak, jak rozumiesz, są 2 sposoby, aby się tam dostać: legalnie i nielegalnie. Wiele osób wybiera drugą opcję, bo jedni boją się biurokracji z dokumentami, inni słabej znajomości metod prawnych, a także niechęci do zagłębiania się w dużą ilość informacji w celu dowiedzenia się czegoś więcej.

Obecnie zezwolenie na pobyt we Włoszech (z wyjątkiem małżeństwa z obywatelem i obywatelstwa ze względu na pochodzenie) można uzyskać w następujących przypadkach:

• praca na zlecenie przy zawieraniu umowy z lokalnym pracodawcą;

• imigracja biznesowa, czyli prowadzenie biznesu we Włoszech;

• wybrane miejsce zamieszkania, dostępne tylko w przypadku posiadania pieniędzy lub własnego majątku.

Zakup nieruchomości we Włoszech jest doradzany przez wiele agencji, ponieważ jest to najszybszy, najwygodniejszy i niezawodny sposób na legalny pobyt we Włoszech, a także opcja pozwalająca uniknąć problemów podczas poruszania się po jej terytorium i krajach UE . Najważniejsze jest to, że nie ma znaczenia jaką nieruchomość posiadasz (dom, willa, mieszkanie). Prowadząc działalność gospodarczą we Włoszech, możesz uzyskać pozwolenie na pobyt w przypadkach, gdy państwo jest zainteresowane dalszą pomyślną pracą. Jeśli firma nie generuje dochodu, możesz nie otrzymać pozwolenia na pobyt.

Jak rozumiesz, domy i wille to nieruchomości, których we Włoszech jest pod dostatkiem. Dlatego już dziś możemy pomóc Ci w zakupie nieruchomości i formalności. Jeśli jesteś fanem luksusowego życia, różnorodność willi znajdujących się we Włoszech nie pozostawi Cię obojętnym.

Luksusowa nieruchomość pozwala na złożenie oświadczenia z pewnością i jest świetnym sposobem, biorąc pod uwagę szeroką gamę różnych rodzajów nieruchomości dostępnych we Włoszech. W tym kraju dostępne są również ekskluzywne nieruchomości, które również można nabyć za pośrednictwem naszej agencji.

Pomożemy Ci zebrać cały pakiet dokumentów do imigracji do Włoch i przeprowadzimy cały proces do uzyskania Permessi di soggiorno per Residenza Elettiva.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej o imigracji do Włoch www.russkaya-diaspora.com