Nieruchomości w Diano Marina

Malownicze wybrzeże, złote piaszczyste plaże zanurzone w egzotycznej śródziemnomorskiej zieleni – to wszystko to zatoka położona pomiędzy majestatycznymi przylądkami Capo Cervo i Capo Berta. Głównym kurortem tego zachwycającego wybrzeża jest Diano Marina – komfortowy kompleks wyposażonych plaż, hoteli, hoteli oraz zatłoczonych dyskotek i pubów.

Włoskie miasto Diano Marina (Liguria) zamieniło się w centrum turystyczne po trzęsieniu ziemi w 1887 roku, które wstrząsnęło Włochami, prawie całkowicie zmiotło je z wybrzeża. Następnie staraniem grupy inicjatywnej mediolańczyków wieś została odbudowana, a wśród wzniesionych w trakcie odbudowy budynków znalazł się jeden z najpopularniejszych dziś hoteli – Paradiso. Po dokonaniu oceny atrakcyjności turystycznej terenu inicjatorzy budowy postanowili nie poprzestawać na tym i kontynuowali ulepszanie przyszłego kurortu - jednego z tych, z których słyną dziś Włochy. Tak więc na wybrzeżu pojawiły się bary, hotele, sklepy, dyskoteki i inne obiekty, zaprojektowane tak, aby wypoczynek w kurorcie był urozmaicony i ekscytujący.

Oprócz piękna przyrody, kurort Diano Marina słynie z atrakcji kulturalnych i architektonicznych. Jest to Muzeum Miejskie, które skoncentrowało bogatą kolekcję znalezisk archeologicznych z minionych stuleci, oraz miasteczko Madonna della Rovere, które przechowuje na swoim terenie pozostałości rzymskiego azylu i wiele innych zabytków kultury włoskiej. Oczywiście nieruchomość zakupiona w ośrodku Diano Marina to doskonała inwestycja.

Mając willę na wybrzeżu, możesz odwiedzić kurort o każdej porze roku i pozwolić sobie na rajskie wakacje, nie martwiąc się o koszty pobytu w hotelu czy dostępność wolnych pokoi w hotelach. Przybywając do własnego domu, położonego na jednym z najatrakcyjniejszych wybrzeży Włoch, będziesz otoczony komfortem i przytulnością domowego środowiska i zawsze możesz ukryć się przed hałaśliwymi dyskotekami i barami w ciszy przestronnych pokoi. Warto powiedzieć, że nieruchomości w Diano Marina to doskonała inwestycja, która zwróci się niezależnie od światowych kryzysów finansowych i innych kataklizmów. Dom na wybrzeżu może stać się źródłem stałego dochodu w tych miesiącach, kiedy nie będziesz z niego korzystać: wystarczy go wynająć. Tak więc zakup nieruchomości w Diano Marina będzie niezawodnym sposobem na zaoszczędzenie i zwiększenie kapitału.